کد خبر: 3936359
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۴
مدیرعامل اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت استان فارس از اجرای طرح «هر خانه یک محفل قرآنی» هر شب به نیت سلامتی امام زمان(عج) و رفع بلا و دوری کرونا از جامعه خبر داد.

محمدحسین اسلامی، مدیرعامل اتحادیه تشكل‌های قرآن و عترت استان فارس، در گفت‌وگو با ایكنا از فارس، با بیان اینكه قرآن كریم مایه شفای تمام دردها و آلام بشری است، اظهار کرد: همواره می‌توان با تمسک به آیات الهی طریق سعادت و بندگی را طی كرد.

وی از اجرای طرح «هر خانه یك محفل قرآنی» به‌ همت اتحادیه تشكل‌های قرآن و عترت استان فارس خبر داد و افزود: در این طرح هر كسی هر چقدر كه می‌تواند حداقل یک صفحه از آیات قرآن را هر شب به نیت سلامتی امام زمان(عج) و رفع بلا و دوری كرونا از جامعه و مردم تلاوت كند.

اسلامی ادامه داد: همچنین در این طرح سفارش شده است تا دعای هفتم صحیفه سجادیه كه رهبر معظم انقلاب نیز برای رفع این بلا بر روی آن تأكید فراوانی كرده‌اند، در كنار آیات وحی قرائت شود.

وی اظهار كرد: همچنین یكسری اقدامات در دستور كار اتحادیه در ایام شیوع كرونا قرار دارد كه می‌توان به كمک به مدافعان سلامت اشاره كرد. تعدادی از اعضای مؤسسات قرآنی فارس با هماهنگی دانشگاه علوم پزشكی در قالب همیاران سلامت در بیمارستان‌ها به‌ عنوان همیار بیمار زیرنظر كادر پزشكی حاضر می‌شوند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: