کد خبر: 3931325
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۱
مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس از اجرای طرح آمران سلامت توسط جوانان، داوطلبان و امدادگران این استان خبر داد و گفت:‌ در راستای اجرای این طرح 310 كمپ در سطح استان فارس برپا می‌شود.

به گزارش ایكنا از فارس، حسین درویشی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس امروز، 5 آبان‌ماه در جمع خبرنگاران گفت: به‌منظور لبیک جوانان، داوطلبان و امدادگران هلال‌احمر به درخواست رهبر معظم انقلاب برای مبارزه با کرونا با جدیت و قاطعیت بیشتر طرح آمران سلامت در قالب ۳۱۰ کمپ با هماهنگی ستاد مبارزه با کرونای استان و شهرستان‌ها در سطح فارس اجرا می‌شود.

وی افزود: از امروز در راستای لبیک به فرمایش مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای ستاد مرکزی مبارزه با کرونا، مبنی بر حضور جمعیت هلال ‌احمر جهت اجرای طرح آمران سلامت در سراسر کشور، اعضای جوانان، داوطلبان و امدادگران جمعیت هلال احمر استان، فعالیت‌های خود را با حضور در مراکز پرتردد سطح استان در زمینه هشدار به همشهریان جهت رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی با قاطعیت بیشتری ادامه خواهند داد.

درویشی گفت: در تلاش هستیم با ارائه آموزش‌های مورد نیاز و تاکید بر استفاده از ماسک، عموم شهروندان را در خصوص پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و رعایت مواردی که باید انجام دهند آگاه كنیم.

وی بیان کرد: تیم‌های جمعیت هلال احمر استان متشکل از جوانان، داوطلبان و امدادگران در کوچه و خیابان‌های شهرستان‌های استان به‌صورت حضوری و با استفاده از خودروهای امدادی سیار نسبت به شیوع ویروس کرونا و خطرات ناشی از آن به مردم به طور مستمر هشدار می‌دهند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس اظهار كرد: با توجه به اینکه حضور شهروندان در بازارها، پاساژها، دیگر مراکز خرید و تجمع‌های زیاد آن‌ها شرایط انتقال راحت ویروس را مهیا می‌کند از شهروندان درخواست داریم که از ترددهای غیرضروری در شهر خودداری كنند.

وی یادآور شد: اجرای این طرح تا ۱۵ آبان ماه ادامه دارد و امیدواریم با جدی گرفتن تذکرها و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، شاهد کاهش شیوع ویروس کرونا در سطح استان باشیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: