کد خبر: 3931097
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۵
معاون فرهنگی مطبوعاتی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس از آغاز ثبت‌نام طرح پائیزه کتاب از 5 آبان‌ماه جاری خبر داد.

به گزارش ایكنا از فارس، به نقل از روابط عمومی اداره‌كل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، مهدی امیدبخش، معاون فرهنگی مطبوعاتی اداره‌كل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس امروز، 3 آبان‌ماه از آغاز ثبت‌نام طرح پائیزه کتاب خبر داد و گفت: کتابفروشی‌ها می‌توانند از ۵ آبان نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

وی با اشاره به فرصت ۱۰ روزه کتابفروشی‌های علاقه‌مند برای مشارکت در طرح پائیزه کتاب، گفت: مدیران کتابفروشی‌هایی که تمایل به همراهی در این طرح دارند باید ضمن مراجعه به نشانی اینترنتی  tarh.ketab.ir نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

امیدبخش با یادآوری اینکه طرح پائیزه کتاب از سوی موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران، طراحی و اجرا شده است، گفت: براساس این طرح، سقف تخفیف برای هر خریدار نسبت به گذشته ۲۵ درصد افزایش داشته است.

وی اضافه کرد: براین اساس هر خریدار می‌تواند در قالب طرح پائیزه کتاب، از تخفیف ۲۰ درصدی پیش‌بینی شده تا سقف ۲۰۰ هزار تومان استفاده و کتاب‌های مورد نظر خود را خریداری کند.

معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس یادآور شد: کتابفروشی‌های عضو طرح‌های قبلی موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران، برای شرکت در طرح پائیزه نیاز به ثبت‌نام مجدد نخواهند داشت.

امیدبخش ادامه داد: کتابفروشی‌های عضو طرح‌های قبلی موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران باید با مراجعه به پنل کاربری خود، شرایط شرکت در طرح پائیزه کتاب ۹۹ را تائید و اطلاعات خود را ویرایش کنند.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی ارشاد فارس گفت: ثبت‌نام در طرح پائیزه کتاب ۹۹ از ۵ آبان به شکل سراسری آغاز می‌شود و تا ۱۵ آبان ادامه دارد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: