کد خبر: 3931039
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۲
امیردریادار سیاری با اشاره به تلاش صدا و سیما برای تولید سریال شهید دوران، جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، آمادگی ارتش را برای هرگونه کمک به ویژه در حوزه‌های پشتیبانی و نظارت‌های نظامی اعلام کرد.

به گزارش ایكنا از فارس، به نقل از روابط عمومی صدا و سیمای فارس، نشست هماهنگی تولید سریال شهید دوران با حضور امیر دریادار سیاری، معاون هماهنگ‌كننده ارتش جمهوری اسلامی و همچنین مدیران كل صدا و سیما و حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس امروز، 3 آبان‌ماه برگزار شد.

در این دیدار که در ستاد کل ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد و جمعی از فرماندهان ارتش و تعدادی از مدیران صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران حضور داشتند، موضوع تولیدات رسانه‌ای با محوریت شهدای گرانقدر ارتش توسط صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران بررسی شد.

همچنین در این نشست امیر سیاری با قدردانی از توجه رسانه ملی به فرهنگ متعالی ایثار، جهاد و شهادت، آمادگی ارتش جمهوری اسلامی ایران را برای هرگونه کمک به‌ویژه در حوزه‌های پشتیبانی و نظارت‌های نظامی اعلام کرد.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به تلاش تحسین برانگیز همه سربازان وطن اسلامی در دفاع از کیان و آب و خاک این سرزمین پرداخت رسانه‌ای به گوشه‌ای از دلاورمردی‌های فرزندان ملت را کاری ارزشمند و ستودنی توصیف کرد.

فاطمی، رئیس مرکز سیمای استان‌ها رسانه ملی نیز در این نشست با ارائه گزارشی از مجموعه تولیدات رسانه‌ای معاونت امور استان‌ها در حوزه فیلم و سریال آمادگی این مرکز را برای تولید فاخر سریال شهید دوران با محوریت ارتش جمهوری اسلامی و صدا وسیمای فارس اعلام کرد.

فاطمی با اشاره به نقش ارتش جمهوری اسلامی ایران در حفاظت از دستاوردهای انقلاب و مقابله جانانه با دشمنان به‌ویژه در 8سال دفاع مقدس بازنمایی افتخارات ارتش در قالب تولیدات رسانه‌ای را ادامه جانفشانی‌های رزمندگان اسلام دانست و افزود: صدا و سیما پرداخت رسانه‌ای به موضوع دفاع مقدس و با هدف ارائه الگو به نسل جدید و پاسداشت قهرمانان ملی وظیفه خود می‌داند.

در ادامه این نشست سیدتقی سهرابی، مدیرکل صدا و سیمای فارس با اشاره به تولیدات این مرکز در حوزه‌های مختلف به‌ویژه تولیدات رسانه‌ای با موضوع دفاع مقدس ساخت سریال شهید دوران را افتخاری برای صدا و سیمای فارس و مطالبه به‌حق مردم شریف و انقلابی این استان دانست.

سعید كوشکی، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان فارس نیز در این نشست با اعلام آمادگی برای همکاری با تولید سریال شهید دوران به سایر شخصیت‌های ملی استان از جمله شهید دستغیب و شهید جاویدی اشاره کرد و افزود: پس از 40 سال از جنگ تحمیلی حق نسل کنونی است که قهرمانان خود را بیش از گذشته بشناسند و وظیفه حوزه‌های فرهنگی و انقلابی است که با جدیت در این عرصه ورود کنند.

در ادامه برخی از فرماندهان ارتش نیز نظرات خود را برای چگونگی تولید سریال شهید دوران و آمادگی ارتش برای پشتیبانی از این اقدام رسانه‌ای اعلام کردند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: