کد خبر: 3929314
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۶
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس از فرمانداران خواست تا خدمت صادقانه به مردم را در دستور كار قرار دهند و گفت: در اتاق فرمانداران، بخشداران و مدیران باید به روی مردم و مراجعان باز باشد و تکریم ارباب رجوع نه در شعار بلکه به معنای واقعی انجام شود.

به گزارش ایكنا از فارس، سیداحمد احمدی‌زاده، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس امروز، 23 مهرماه در آیین تودیع و معارفه فرماندار شهرستان خنج، تغییر و جابه‌جایی برخی فرمانداران را رویه‌ای طبیعی دانست و افزود: به تمام فرمانداران استان توصیه و تاکید می‌کنیم که خدمت صادقانه به مردم را در دستور کار خود قرار دهند.

وی دامه داد: در اتاق فرمانداران، بخشداران و مدیران باید به روی مردم و مراجعان باز باشد و تکریم ارباب رجوع نه در شعار بلکه به معنای واقعی انجام شود.

احمدی‌زاده با اشاره به تلاش دشمن برای به زانو درآوردن کشور، مردم و نظام با وضع تحریم‌های ظالمانه و همه جانبه تصریح کرد: در چنین شرایطی همه دلسوزان کشور و نظام باید با بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌ها در جهت خنثی‌سازی اهداف دشمن گام برداشته و بکوشند تا در این شرایط سخت از میزان فشارهایی که به مردم وارد می‌شود کاسته شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس اظهار كرد: یکی از ظرفیت‌های موجود در استان و به ویژه جنوب فارس، ظرفیت سرمایه‌گذاری بخش خصوصی است که باید از این ظرفیت در جهت ایجاد اشتغال به نحو مطلوب استفاده شود.

وی گفت: از آنجا که دولت در حوزه اقتصادی و معیشتی، اولویت خود را توجه به امنیت، معیشت و سلامت جامعه قرار داده بنابراین فرمانداران موظفند که برای تحقق و عملیاتی شدن این اولویت‌ها برنامه داشته باشند.

احمدی‌زاده، از مسؤلان خواست که با توجه به احتمال بروز موج دوم کرونا در استان در جهت فرهنگ‌سازی هرچه بیشتر رعایت دقیق‌تر پروتکل‌های بهداشتی توسط مردم و همچنین استفاده از ظرفیت خیرین برای انجام کمک‌های مومنانه و حمایت از اقشار آسیب‌پذیر در این شرایط گام بردارند.

وی بر لزوم افزایش نظارت‌ها بر بازار نیز تأكید کرد و گفت: با توجه به نوسان قیمت‌ها در بازار، ضرورت دارد که متولیان امر با افزایش تعداد بازرسان و گشت‌ها، نظارت دقیق‌تر و جدی‌تری بر بازار داشته باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس بیان كرد: اگر در این شرایط سخت تحریم و فشارهای اقتصادی تدبیر نباشد یا سوء تدبیر باشد، مسائل و مشکلات بیشتر خواهد شد.

احمدی‌زاده ضمن تأكید بر لزوم توجه فرمانداران به مشی میانه‌روی و اعتدالی به عنوان مشی دولت تدبیر و امید افزود: فرمانداران باید کارگروهی را با حضور همه جریان‌ها و گروه‌های سیاسی تشکیل داده و از نظرات و پیشنهادات آن‌ها برای رفع مشکلات مردم استفاده کنند.

وی از ائمه جمعه، فعالان سیاسی، صاحبان قلم و اصحاب رسانه استان نیز خواست که به نحو شایسته در جهت همدلی گام برداشته و و اجازه ندهند که فضای وحدت و همدلی حاکم بر استان دچار خدشه شود.

یادآور می‌شود، در این مراسم عبدالله حقیری به عنوان فرماندار جدید خنج معرفی و از تلاش‌های مختار عباسی تقدیر شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: