کد خبر: 3928419
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰
فرمانده انتظامی كازرون با اشاره به نقش خیران امنیت‌ساز در ارتقای امنیت گفت: خیرین امنیت‌ساز با حمایت‌های معنوی و مالی خود بستر بروز جرایم و آسیب‌های اجتماعی که تهدیدی جدی برای سلامت و نشاط جامعه است را از بین برده و ارمغان‌آور افزایش احساس آرامش و توسعه امنیت اجتماعی هستند.

به گزارش ایكنا از فارس، اسماعیل زراعتیان، فرمانده انتظامی شهرستان كازرون امروز، 19 مهرماه در دیدار با خیرین امنیت‌ساز گفت: نعمت امنیت برای همه است و تأمین آن وظیفه آحاد مختلف مردم و تمامی نهادها است و در سایه این نعمت الهی، پیشرفت‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در جامعه صورت می‌پذیرد.

وی افزود: خیرین امنیت‌ساز با حمایت‌های معنوی و مالی خود بستر بروز جرایم و آسیب‌های اجتماعی که تهدیدی جدی برای سلامت و نشاط جامعه است را از بین برده و ارمغان‌آور افزایش احساس آرامش و توسعه امنیت اجتماعی هستند.

فرمانده انتظامی شهرستان کازرون با بیان اینکه امنیت، موجب شادابی و نشاط جامعه می‌شود، تصریح کرد: اگر در جامعه‌ای امنیت و احساس آن تحقق پیدا کند آن جامعه می‌تواند پله‌های ترقی را به سرعت طی کند؛ چراکه با وجود امنیت است که می‌توان به هدف‌ها دست یافت.

در پایان احدی از این خیرین با اعطای لوح تقدیر از زحمات و تلاش‌های رئیس پلیس شهرستان كازرون در راستای برقراری نظم و امنیت قدردانی كرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: