کد خبر: 3922678
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۶
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه دولت‌های غربی تنها یک هدف دارند و آن نیز از بین بردن دین‌داری و به حاشیه کشاندن دین است، گفت: نباید اهداف الهی مورد غفلت واقع شود.

به گزارش ایكنا از فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین شكرالله بهرامی، رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی امروز، 23 شهریورماه در مراسم تكریم و معارفه رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح و دادستان نظامی استان فارس با بیان اینکه همه ارکان انقلاب تنها یک هدف دارند که همان تحقق کلام الهی است، گفت: هدف ٢۵ سال آینده جمهوری اسلامی ایران در بیانات مقام معظم رهبری مشخص شده و آن نیز از بین بردن اسرائیل غاصب است.

وی ادامه داد: دولت‌های غربی تنها یک هدف دارند و آن نیز از بین بردن دین‌داری و به حاشیه كشاندن دین است، از این‌رو نباید اهداف الهی مورد غفلت واقع شود. در فعالیت‌های قضایی نباید نسبت به یکدیگر ملاحظه‌کارانه برخورد کرد تا بدین شکل بتوان نسبت به برقراری عدالت اقدام کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدكاظم موسوی، رئیس کل دادگستری استان فارس نیز در این مراسم با بیان اینکه قضات استان و دادگستری فارس همواره حامی حقوق مردم هستند و اجازه نخواهند داد حقی از مردم ضایع شود، گفت: دادگستری فارس اجازه نخواهد داد اطاله دادرسی در استان به درازا بینجامد.

وی با بیان اینکه برنامه‌های تحولی در دادگستری استان فارس نیز محقق شده و می‌توان گفت بهترین قضات کشور در فارس فعالیت می‌کنند، گفت: سازمان قضایی نیروهای مسلح از پاک‌ترین و مهم‌ترین دستگاه‌های قضایی کشور است.

رئیس کل دادگستری فارس یادآور شد: در حوادث مختلف نیروهای نظامی و انتظامی در راستای تأمین امنیت مردم، آسیب دیده‌اند اما حاضر نشده‌اند گزندی به امنیت مردم وارد شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: