کد خبر: 3922490
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۶
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشكی فارس، خصوصیت بارز بسیجیان را مردمی‌بودن و ولایت‌پذیری دانست و گفت: بسیجیان همواره در تمامی صحنه‌های حساس، همدل و همراه نظام بوده‌اند و ثابت کردند که در قول و عمل پای کار هستند.

به گزارش ایكنا از فارس، در ایام شیوع كرونا، به‌همت دفتر بسیج جامعه پزشکی دانشکده پزشکی شیراز، رزمایش «کمک مؤمنانه» در ماه محرم امروز، 22 شهریورماه به‌منظور توزیع بسته میان نیازمندان در این دانشكده برگزار شد.

فرخ بهارلویی، رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان فارس در این برنامه با تقدیر از اقدامات خداپسندانه بسیجیان و اعضای هیئت علمی دانشکده پزشکی گفت: تداوم و استمرار این‌گونه حرکت‌های جهادی با هدف یاری‌رسانی عمومی در بحران کووید۱۹، تأثیرات مثبت و قابل توجهی بر روند امدادرسانی عمومی دارد و لازم است این جلوه‌های ایثار و از خودگذشتگی هرچه بهتر اطلاع‌‌رسانی شود.

وی افزود: خصوصیت بارز بسیجیان، مردمی‌بودن و ولایت‌پذیری آنان است، زیرا بسیجیان همواره در تمامی صحنه‌های حساس، همدل و همراه نظام بوده‌اند و ثابت کردند که در قول و عمل پای کار هستند. 

فاطمه رحیمی، مسؤل دفتر بسیج جامعه پزشکی دانشکده پزشکی شیراز نیز با اشاره به توزیع چهل بسته معیشتی بین نیازمندان سطح شهر، بیان کرد: در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری، رزمایش نهضت کمک مؤمنانه مبنی بر لزوم شناسایی و کمک به افراد و خانواده‌های نیازمند در ایام بیماری کووید۱۹، با مشارکت مالی جمعی از اعضای بسیج و اعضای هیئت علمی دانشکده پزشکی، این بسته‌های معیشتی به ارزش ۵۰ میلیون ریال شامل برنج، روغن، عدس، سویا، ماکارونی، و رب گوجه فرنگی بین خانواده‌های نیازمند شیراز توزیع شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: