کد خبر: 3909646
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۹ - ۰۳:۱۵
معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه فجر فارس از اهدای ۱۰۰۰ جهیزیه و ۲۰۰۰ بسته لوازم‌التحریر به اقشار محروم این استان خبر داد.

به گزارش ایکنا از فارس، جلال یارمحمدی، معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه فجر فارس عصر پنج‌شنبه، 19 تیرماه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه قرارگاه اجتماعی - امنیتی حضرت احمدبن موسی(ع) در تابستان سال جاری طرح‌های حمایتی از اقشار نیازمند را در مناطق محروم سراسر فارس اجرا می‌کند، گفت: طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته 1000 سری جهیزیه تا عید غدیر به زوج‌های جوان استان اهدا می‌شود.

وی با تصریح اینکه یک فهرست شامل 45 قلم کالای قابل انتخاب برای تهیه این جهیزیه‌ها پیش‌بینی شده است، گفت: این طرح با مشارکت قرارگاه اجتماعی ـ امنیتی حضرت احمدبن موسی(ع)، خیران، زوج‌های جوان و تعدادی از نهادها در سراسر استان فارس اجرا می‌شود و تعداد و نوع اقلام هر جهیزیه بر حسب نیاز و انتخاب زوج‌های جوان به آن‌ها تخصیص می‌یابد.

معاون روابط عمومی سپاه فجر با بیان اینکه حمایت از تولید داخلی یکی از اهداف اصلی سپاه فجر در اجرای این طرح است، گفت: فرآیند تهیه و تحویل این جهیزیه‌ها از ابتدای خرید از کارخانه، انبارداری و اهدا به زوج‌های جوان در مناطق مختلف استان فارس توسط سپاه فجر صورت می‌گیرد.

یارمحمدی ادامه داد: سپاه و بسیج در راستای حمایت از اقشار آسیب‌دیده و با توجه به آسیب‌های اقتصادی ناشی از شیوع بیماری کرونا اقدامات بسیار خوبی از جمله توزیع بسته‌های معیشتی بین خانواده‌های محروم برنامه‌ریزی و اجرا کرده‌اند و در حوزه تولید اقلام بهداشتی نیز گروه‌های جهادی بسیج عملکرد درخشانی داشته‌اند.

معاون روابط عمومی سپاه فجر یادآور شد: هم‌اکنون 5 کارگاه تولیدی اقلام بهداشتی و ماسک با حمایت سپاه فجر در سطح شهرمقدس شیراز مشغول به کار هستند تا نیاز مردم و کادر پزشکی در این حوزه تأمین شود.

وی همچنین با اشاره به فرارسیدن فصل تابستان و اوقات فراغت اقشار نوجوان و جوان، گفت: در راستای غنی‌سازی اوقات فراغت و تقویت روحیه اُمید و همچنین ترویج فرهنگ ورزش در مناطق محروم  بیش از 4500 سبد لوازم و البسه ورزشی در بین اقشار نیازمند توزیع شده است.

یارمحمدی در پایان گفت: علاوه بر این‌ها قرارگاه اجتماعی ـ امنیتی حضرت احمدبن موسی(ع) بیش از 2000 بسته لوازم‌التحریر در بین دانش‌آموزان مناطق محروم توزیع خواهد کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: