کد خبر: 3903979
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۰
مدیركل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با اشاره به استقبال عمومی مردم از مطالعه در فضای مجازی گفت: بهتر است چاپخانه‌ها حضور فعالی در راستای دریافت سفارش‌ها و انجام امور چاپی به‌صورت آنلاین در فضای مجازی داشته باشند.

به گزارش ایكنا از فارس، صابر سهرابی، مدیركل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس امروز، 20 خردادماه در حاشیه بازدید از شركت چاپ دنیا شیراز گفت: چاپخانه‌ها، از مهم‌ترین زیرساخت‌های فرهنگی هستند که باید با پشتیبانی مردم و مسئولان نگهداری شوند.

وی با اشاره به استقبال عمومی مردم از مطالعه در فضای مجازی گفت: با توجه به اینكه دنیای امروز، دنیای ارتباطات به ویژه در فضای مجازی است، بهتر است چاپخانه‌ها حضور فعالی در راستای دریافت سفارش‌ها و انجام امور چاپی به‌صورت آنلاین در فضای مجازی داشته باشند.

سهرابی بیان كرد: چه خوب است اگر چاپخانه‌ها به ویژه چاپخانه دنیا، که در عرصه مطبوعاتی و کتاب کار می‌کنند، در کنار چاپخانه خود، کتابخانه‌ای را نیز از کتاب‌ها و نشریاتی که چاپ می‌کنند داشته باشند.

مدیركل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس ادامه دادك این کار به ویژه در زمینه پژوهش می‌تواند بسیار مؤثر واقع شود؛ همچنین نویسندگان و انتشارات‌ نیز خیال‌شان جمع خواهد بود که همیشه نسخه‌ای از کتاب‌شان در جایی قابل دسترس خواهد بود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: