کد خبر: 3900438
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۶
همزمان با روز جهانی قدس، پویش # قدس_آنلاین با شعار «هر خانه یک خیابان » از تلویزیون اجتماعی شبکه فارس راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش ایكنا از فارس، با اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور امسال راهپیمایی روز جهانی قدس با توجه به شیوع ویروس کرونا، برگزار نمی‌شود و مهم‌ترین ویژه برنامه این روز سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی است که پخش مستقیم آن در دستور کار صدا و سیمای مرکز فارس قرار دارد و بر این اساس برنامه‌های خود را تهیه و تولید کرده است.

فرشید باغبان‌منش، معاون سیمای مرکز فارس امروز، 31 اردیبهشت‌ماه در جمع خبرنگاران در این رابطه گفت: پخش مستقیم بیانات مقام معظم رهبری، پخش مستند قصه‌های قدس، بچه‌های غزه، پخش کلیپ، موشن گرافیک، سرود، پخش سه فیلم سینمایی و انیمیشن و پخش ویژه برنامه افطار با موضوع تبین جایگاه قدس از ویژه برنامه‌های روز جهانی قدس در سیمای فارس است.

یاسر جمالی، معاون صدای مرکز فارس نیز پخش مستقیم سخنرانی رهبر معظم انقلاب، پخش سرودهای حماسی قدس و برنامه‌های بیداری و قبله از برنامه‌های رادیو فارس در این روز اعلام کرد.

خورشیدسوار، معاون فضای مجازی صدا وسیمای مرکز فارس گفت: این معاونت در یک اقدام خلاقانه با برگزاری پویش #قدس_آنلاین با شعار «هر خانه یک خیابان» با استفاده از ظرفیت فضای مجازی و نرم‌افزار تلفن همراه شبکه فارس، نام و خیابان محل سکونت شرکت‌کنندگان در پویش را از طریق تلویزیون اجتماعی شبکه فارس اعلام خواهد کرد.

ابوالحسن کرمی، معاون خبر صدا وسیمای مرکز فارس نیز با بیان اهمیت روز قدس و شرایط ایجاد شده به خاطر شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامت مردم گفت: این معاونت با تهیه گزارش‌های متعدد از مردم و مسئولان و پخش آن‌ها از خبر شبکه فارس و بخش‌های خبری شبکه‌های سراسری در انعکاس بزرگداشت روز قدس ایفای نقش می‌کند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: