کد خبر: 3889983
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۹
در فارس انجام شد؛
رئیس سازمان بسیج هنرمندان فارس با اشاره به در پیش‌رو بودن هفته هنر انقلاب اسلامی، از انتخاب شهید شیرعلی سلطانی به‌عنوان شهید شاخص هنرمند سال این استان در سال 99 خبر داد.

به گزارش ایكنا از فارس، محمد پورمنتصری، رئیس سازمان بسیج هنرمندان فارس امروز، 19 فروردین‌ماه در جمع خبرنگاران با اشاره به در پیش‌رو بودن هفته هنر انقلاب اسلامی و روز بسیج هنرمندان گفت: شهید شیرعلی سلطانی که به‌عنوان چهره هنرمند انقلابی در عرصه شعر و مداحی شناخته شده است، به‌عنوان شهید شاخص سال قشر هنرمندان فارس انتخاب شد.

وی افزود: هر سال اقشار مختلف بسیج چهره‌ای را به‌عنوان شهید شاخص بر می‌گزینند که شهید شاخص سال قشر هنرمندان همزمان با ایام هفته گرامیداشت هنر انقلاب اسلامی معرفی می‌شود.

رئیس سازمان بسیج هنرمندان فارس ادامه داد: پس از معرفی شهید شاخص سال ابتدا از خانواده این شهید تقدیر به عمل می‌آید و سپس در طول سال هنرمندان انقلابی آثاری را با محوریت شناخت این شهید تولید می‌کنند.

پورمنتصری در پایان افزود: شهید بی‌سر، شیرعلی سلطانی را بسیاری به‌عنوان شاعر و مداح می‌شناختند و نوای روح‌بخش وی با اشعاری که خود می‌سرود و اجرا می‌کرد دل‌های بسیاری را به انقلاب اسلامی جذب کرده بود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: