کد خبر: 3888248
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۱
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشكی شیراز از شناسایی ۶۸ مورد جدید ابتلا به کروناویروس در استان فارس و افزایش مبتلایان به ۷۸۰ نفر خبر داد.

به گزارش ایكنا از فارس، عبدالرسول همتی، معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز امروز، 11 فروردین در جمع خبرناگران از شناسایی ۶۸ مورد جدید ابتلا به کرونا ویروس در استان فارس خبر داد و گفت: با افزوده شدن این موارد جدید، آمار کنونی استان فارس به ۷۸۰ نفر رسیده است.

وی با بیان اینکه در ۷۲ ساعت گذشته مورد فوتی به دلیل ابتلا به کروناویروس در استان گزارش نشده است، افزود: تاکنون ۲۷ نفر در استان جان خود را به دلیل ابتلا به کرونا ویروس از دست دادند.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشكی شیراز بیان کرد: ۲۱۰ نفر از مبتلایان به دلیل دارا بودن علایم محدود این بیماری در قرنطینه خانگی به سر می‌برند و ۲۸۴ نفر نیز با بهبودی کامل از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

همتی از عموم مردم فارس خواست ضمن توجه ویژه به رعایت اصول بهداشتی و در خانه ماندن، از ترددهای غیرضرور با جدیت پرهیز کنند و با عدم توجه به شایعات، اخبار و اطلاعات موردنیاز خود را از وب‌گاه اختصاصی بیماری کووید۱۹ به نشانی اینترنتی https://corona.sums.ac.ir/ دریافت کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: