کد خبر: 3887615
تاریخ انتشار: ۰۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۴:۲۹
سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز جشنواره بهاری «نوروز نود و نه» ویژه شهروندان شیرازی به‌صورت مجازی برگزار می‌کند که شامل مسابقه‌های صدای دانایی، دوبله شیرازیا و حال خوب شیرازی است.

به گزارش ایكنا از فارس، مرتضی جعفری، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز عصر پنج‌شنبه، 7 فروردین‌ماه در جمع خبرنگاران از برگزاری جشنواره بهاری «نوروز نود و نه» به‌صورت مجازی خبر داد و گفت: این جشنواره به‌منظور سرگرم كردن مردم در شرایط قرنطینه خانگی برگزار خواهد شد.

وی، رویکرد این جشنواره را مشارکت فعال شهروندان و کشف استعدادهای شیراز برشمرد و افزود: این روزها که همه به کمپین در خانه بمانیم پیوسته‌اند و اوقات فراغت بیشتری دارند، بهترین فرصت برای ارائه و به نمایش گذاشتن استعدادهاست.

جعفری با بیان اینكه این جشنواره شامل مسابقه‌های صدای دانایی، دوبله شیرازیا و حال خوب شیرازی است، گفت: شهروندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش «جشنواره نوروز نود و نه» سایت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز مراجعه یا با سامانه ۱۳۷ شهرداری تماس بگیرند.

معاون فرهنگی شهرداری شیراز با تصریح اینكه شماره واتساپ ۰۹۳۳۸۴۲۸۶۷ به دریافت عکس‌ها و ویدیوهای ارسالی شهروندان اختصاص یافته است، گفت: مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا بیست فروردین‌ماه است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: