کد خبر: 3886467
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۱
توسط هیئت مذهبی «منتظران وصل» انجام می‌شود؛
در ایام شیوع كرونا، هیئت مذهبی «منتظران وصل» شیراز مانند سایر هیئات مذهبی اقدامات مختلفی برای حفظ سلامت مردم كرده است كه از جمله آن‌ها می‌توان به ضدعفونی كردن برخی از جایگاه‌های سوخت، توزیع دستكش میان رانندگان و همچنین توزیع بسته‌های بهداشتی میان كارتن‌خواب‌ها و دست‌فروش‌های سر چهار راه‌ها اشاره كرد.

به گزارش ایكنا از فارس، علی رضایی، دبیر هیئت مذهبی «منتظران وصل» شیراز شامگاه چهارشنبه، 28 اسفندماه در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت مشارکت‌های مردمی در کنترل شیوع ویروس کرونا، از اقدامات مختلف این هیئت خبر داد و گفت: ضد عفونی کردن بعضی از جایگاه‌های سوخت از جمله جایگاه سوخت واقع در چهار راه  پانزده خرداد از سوی اعضا هیئت منتظران وصل انجام شده است.

وی افزود: همچنین به‌منظور فرهنگ‌سازی برای پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا دستکش‌هایی بین رانندگان در این جایگاه سوخت توزیع و از آن‌ها خواسته شد با استفاده از اصول بهداشتی اقدام به سوخت‌گیری کنند.

رضایی بیان كرد: اعضای این هیئت مذهبی همچنین در اقدامی نمادین سوخت‌گیری خودروهای شهروندان در جایگاه سوخت پانزده خرداد را انجام داده و از آن‌ها خواستند بدون پیاده شدن از خودرو از مسئول پمپ بنزین بخواهند خودرو را سوخت‌گیری کند.

دبیر هیئت «منتظران وصل» با بیان اینکه اعضای این هیئت در روزهای گذشته اقدام به ضدعفونی کردن اماکن و خیابان‌های مختلف کرده‌اند، گفت: در ادامه این اقدامات شب جمعه با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی از محل موقوفه معزالوزار ه در بیمارستان‌های حضرت علی اصغر(ع) و شهید چمران اطعام حسینی توزیع خواهند کرد.

توزیع بسته معیشتی شامل اقلام خوراکی مختلف در مناطق محروم از اقدامات دیگری است که به گفته رضایی توسط این هیئت طی این ایام انجام خواهد شد.

وی همچنین گفت: بسته‌های بهداشتی حاوی دستکش، ژل شست‌وشوی دست و مایع ضدعفونی‌کننده نیز با هزینه موقوفه صاحب‌دیوانی توسط اعضای هیئت منتظران وصل در مناطق محروم ‌شیراز توزیع می‌شود.

رضایی با بیان اینكه تعداد بسته‌های بهداشتی نیز میان كارتن‌خواب‌ها و دست‌فروش‌های سر چهار راه‌ها توزیع خواهیم كرد، گفت: به یاری خدا كار توزیع بسته‌های بهداشتی را از فردا شب آغاز می‌كنیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: