کد خبر: 3873021
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۷
در شورای شهر تصویب شد؛
گروه اجتماعی ـ شورای اسلامی شهر شیراز در یک جلسه علنی فوق‌العاده، طرح دو فوریتی کمک 3 میلیارد ریالی شهرداری این شهر به سیلزدگان در استان سیستان و بلوچستان را تصویب کرد.

به گزارش ایكنا از فارس، یكصد و نوزدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر شیراز امروز، 30 دی‌ماه به‌صورت فوق‌العاده و با هدف بررسی طرح دو فوریتی کمک به آسیب‌دیدگان سیل سیستان و بلوچستان برگزار شد.
در این جلسه فوق‌العاده تصویب شد تا شهرداری شیراز مبلغ 300 میلیون تومان را برای کمک به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان هزینه كند.
ابراهیم صبوری، نایب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز در این جلسه با بیان اینکه پرداخت مبلغ 3 میلیارد ریال از محل ردیف کمک به آسیب‌دیدگان حوادث غیرمترقبه بودجه شهرداری انجام می‌شود، افزود: البته ما می‌دانیم مشکلات هموطنان ما در سیستان و بلوچستان بسیار زیاد است اما با وجود مشکلات مالی شهرداری به ویژه در پایان سال، وظیفه خود می‌دانیم در حد توان به کاهش مشکلات این عزیزان کمک کنیم.
وی در خصوص دوفوریت این طرح نیز با تأکید بر اینکه کمک‌ها در حال حاضر و در وضعیت بغرنج فعلی سیل‌زدگان اثرگذار است، گفت: از عموم هموطنان و به ویژه دستگاه‌ها و نهادهای دولتی و غیردولتی می‌خواهم که در همین شرایط فعلی در حد توان خود از هیچ کمک مالی یا غیرمالی دریغ نکنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: