کد خبر: 3872105
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۵
گروه سیاست و اقتصاد ـ همزمان با سراسر كشور راهپیمایی ملت در حمایت از اقتدار و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر آمریکای جنایتکار در نقاط مختلف استان فارس برگزار می‌شود.

به گزارش ایكنا از فارس، با توجه به جنایت‌های اخیر آمریكا علیه ایران اسلامی، همزمان با سراسر كشور راهپیمایی ملت در حمایت از اقتدار و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی در برابر آمریکای جنایتکار در نقاط مختلف استان فارس برگزار می‌شود.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس طی بیانیه‌ای ضمن دعوت از اقشار مختلف مردم جهت حضور در این راهپیمایی، جزئیات برگزاری آن را اعلام كرد.
در این بیانیه آمده است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس اعلام می‌دارد که پس از اقامۀ نماز دشمن‌شکن عبادی ـ سیاسی جمعه این هفته (27 دی‌ماه) راهپیمایی سراسری در حمایت مردمی از اقدام شجاعانه و باصلابت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در شکستن هیمنۀ پوشالی طاغوت اعظم، آمریکای جانی و پشتیبانی از مؤلفه‌های قدرت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی در تقابل با دشمنان کینه‌توز کشور و پاسداشت مجاهدت‌های خالصانه و شبانه‌روزی نیروهای مسلح ارزشی و مردمی جمهوری اسلامی ایران خاصّه سپاه مقتدر و مایۀ مباهات پاسداران انقلاب اسلامی به لحاظ شرایط ناشی از سقوط هواپیمای مسافربری و موج سواری رذیلانه سردمداران خون آشام شیطان بزرگ و مزدوران منطقه‌ای آن و همچنین ابراز و اعلام همدردی و تکریم خانواده‌های داغدار توأم با محکومیت هتاکی‌های بی‌شرمانه ساختارشکنان و وقاحت سفیر خبیث انگلیس مکار و روباه صفت، برگزار خواهد شد.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس در خاتمه از ملت همیشه در صحنه و قدرشناس استان دعوت می‌کند تا با حضور مثال‌زدنی و حماسی خود در این راهپیمایی سراسری که پس از اقامۀ نماز دشمن‌شکن عبادی ـ سیاسی جمعه این هفته (27 دی‌ماه) برگزار می‌شود، از مؤلفه‌های قدرت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی و حافظان نظم و امنیت عمومی حمایت کنند.
این مراسم در شیراز سومین حرم اهل بیت(ع) پس از اقامه نماز دشمن‌شکن جمعه از بست شهید آیت‌الله دستغیب(ره) حرم مطهر حضرت احمدبن موسی شاهچراغ(ع) به سمت چهار راه پیروزی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: