کد خبر: 3863514
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۲
گروه معارف ـ مدیر حوزه‌های علمیه فارس، آمادگی این مراكز را در جهت اجرای طرح ولایت اعلام كرد و گفت: این آمادگی را داریم که طرح ولایت را بومی‌سازی کنیم تا تکثیر شود.

به گزارش ایكنا از فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین محمداستوار میمندی، مدیر حوزه‌های علمیه فارس امروز، 20 آذرماه در نشست تبیین طرح ولایت و معرفی موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) واحد شیراز که در مدیریت حوزه علمیه فارس برگزار شد، طرح ولایت را یکی از اقدامات موثر و مفید موسسه امام خمینی(ره) دانست و گفت: خروجی این طرح به نسبت هزینه‌ها، آثار مبارکی در طول سالیان گذشته داشته است.
وی، آمادگی حوزه علمیه استان فارس را در جهت اجرای طرح ولایت اعلام و اضافه کرد: در جهت توسعه و تکثیر طرح ولایت اعلام آمادگی می‌کنیم، در واقع این آمادگی را داریم که طرح ولایت را بومی‌سازی کنیم تا تکثیر شود.
مدیر حوزه علمیه استان فارس، اجرایی شدن طرح ولایت در استان فارس را مورد توجه قرار داد و گفت: اکنون برخی از اساتید بالفعل قابلیت این را دارند که در این بخش ورود کنند، اما برای برخی دیگر از اساتید شاید چند جلسه کارگاهی و آموزشی نیاز باشد تا بتوانند فرایند طرح ولایت را فرا بگیرند.
وی با اشاره به اینکه اگر طلاب به لحاظ مبانی جامعه شناختی که نیاز دارند فوق برنامه نداشته باشند در جامعه کنونی فرقی با دانشجویان ندارند، گفت: مدارس علمیه شیراز این ظرفیت را دارا هستند تا طرح ولایت در آنان اجرا شود.
استوار میمندی به ظرفیت دانشجویان در اجرای طرح ولایت اشاره كرد و گفت: با همکاری نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها این ظرفیت برای دانشجویان وجود دارد که طرح ولایت دانشجویی هم در شهر سومین حرم اهل بیت(ع) اجرایی شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: