کد خبر: 3861512
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰
در بخش شفاهی؛
گروه فعالیت‌های قرآنی ـ مسابقات آوایی سی و چهارمین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان كشور در بخش بانوان دقایقی پیش در محل هتل پارس شیراز آغاز شد.

به گزارش ایكنا از فارس، مسابقات آوایی سی و چهارمین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان كشور در بخش بانوان بعدازظهر امروز، 12 آذرماه در محل هتل پارس شیراز آغاز شد.
123 نفر از برترین بانوان قرآنی دانشگاه‌های كشور كه در جشنواره‌های قرآن و عترت دانشگاه‌های مختلف حائز مقام‌های برتر شده بودند، در این جشنواره ملی طی دو روز به رقابت می‌پردازند.
مسابقات شفاهی این جشنواره در بخش بانوان رشته‌های قرائت تحقیق و ترتیل، حفظ 5، 10، 20 جزء و كل قرآن كریم، دعا و مناجات‌خوانی برگزار می‌شود.
در رشته قرائت تحقیق 17 نفر، قرائت ترتیل 18 نفر، حفظ 5 جزء 19 نفر، حفظ 10 جزء 19 نفر، حفظ 20 جزء 19 نفر، حفظ كل 16 نفر و دعا و مناجات‌خوانی 15 نفر طی امروز و فردا به رقابت می‌پردازند.
8 داور در بخش بانوان در این مرحله از جشنواره مشغول به قضاوت و داوری هستند كه در رشته‌های حفظ وحیده گنبدی داور بخش صوت، نیاورانی داور بخش حسن حفظ، شبانی داور بخش وقف و ابتدا و سلطانی داور بخش لحن هستند و زهرا كسرایی نیز به‌عنوان استاد راهنما در این بخش مشغول به فعالیت است.
در رشته‌های قرائت تحقیق و ترتیل و دعاخوانی نیز راضیه جمالی داور لحن، مرضیه فیروززاده داور صوت، عباسی نظری داور تجوید و الهام ماندگار مهر داور وقف و ابتدا هستند.
این مسابقات امشب تا ساعت 20 در محل هتل پارس ادامه خواهد داشت و فردا نیز از ساعت 8 صبح مجدداً این مسابقات آغاز خواهند شد كه تا پایان فردا شب ادامه دارد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: