کد خبر: 3858610
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۵
رضايی اظهار كرد:
گروه سیاست و اقتصاد ـ فرمانده ارشد ارتش در استان‌های فارس و كهگیلویه و بویراحمد، وحدت، وفاداری و صداقت را مبانی اصلی شكل‌گیری و تداوم انقلاب اسلامی دانست و گفت: وحدت می‌تواند كشور را از تمام فتنه‌ها و مشكلات نجات دهد.

به گزارش ایكنا از فارس، امیرسرتیپ ابوالقاسم رضایی، فرمانده ارشد ارتش در استان‌های فارس و كهگیلویه و بویراحمد امروز، ۳۰ آبان‌ماه در حاشیه راهپیمایی مردم شیراز در برائت از اشرار گفت: از زمان امام راحل تاكنون انقلاب اسلامی دارای مبانی نظیر وفاداری، وحدت و صداقت بوده است.
وی با بیان اینكه وحدت می‌تواند كشور را از تمام فتنه‌ها و مشكلات نجات دهد، افزود: یكی از اساسی‌ترین اركانی است كه برای رفع مشكلات باید بدان توجه كنیم.
رضایی ضمن محكومیت اقدامات اخیر اشرار گفت: اتفاقاتی كه اخیراً رخ داد تقریبا می‌توان گفت كه در سه قشر بود؛ یك قشر كه واقعاً دشمن بودند و مأموریت برای براندازی نظام جمهوری اسلامی داشتند؛ قشر دیگر هم كسانی بودند كه از اشرار بوده و سوابق قضایی داشتند و قشر دیگر نیز مردمی بودند كه شاید ابتدا فریب اشرار را خورده بودند، اما وقتی جنایات آنان را مشاهده كردند، صف خود را از آنان جدا كردند.
فرمانده ارشد ارتش در استان‌های فارس و كهگیلویه و بویراحمد با اشاره به حضور گسترده مردم در این راهپیمایی گفت: امروز پا در ركابی مردم كامل مشخص شد و همه دیدیم كه مردم پای انقلاب خود ایستاده‌اند البته هیچ‌كس با این مشكلات اقتصادی موافق نیست و مردم هم مشكلات معیشتی دارند اما جنایات اشرار را محكوم می‌كنند، هر چند باید حقوق شهروندی رعایت شود.
وی ادامه داد: دولت طوری تصمیمات خود را بگیرد كه آسیبی به مردم وارد نشود و مردم را از خود بداند و با آنان شفاف برخورد كند زیرا این مردم همواره در صحنه‌های دفاع از انقلاب و نظام اسلامی حضور دارند.
فرمانده ارشد ارتش در استان‌های فارس و كهگیلویه و بویراحمد در پایان بر این نكته تأكید كرد: خونی كه در رگ خادمان ملت در ارتش است متعلق به همین مردمی است كه امروز در اینجا حضور دارند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: