کد خبر: 3855956
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۴
گروه اجتماعی ــ رئیس سازمان حج و زیارت فارس از تمام ودیعه‌گذاران فیش حج تمتع ۹۹ درخواست کرد تا جهت تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند که این کار یا به صورت مراجعه به سایت سازمان حج یا مراجعه به دفاتر مجاز زیارتی امکان‌پذیر است.

علیرضا زینلی، رئیس سازمان حج و زیارت فارس در گفت‌وگو با ایكنا از فارس، با بیان اینكه تكمیل اطلاعات ودیعه‌گذاران حج تمتع 99 آغاز شده است، گفت: با توجه به شروع برنامه‌ریزی برای حج تمتع 99 از تمام ودیعه‌گذاران فیش حج تمتع درخواست می‌شود جهت تكمیل اطلاعات خود اقدام كنند.

وی با بیان اینكه این كار از دو طریق امكان‌پذیر است، افزود: ودیعه‌گذاران می‌توانند یا از طریق مراجعه به سایت https://reserve.haj.ir نسبت به این كار اقدام كند یا اینكه به دفاتر مجاز سازمان حج و زیارت در سطح استان مراجعه كنند.

زینلی از فعالیت 145 دفتر مجاز سازمان حج و زیارت در سطح استان فارس خبر داد و گفت:‌ از تمام ودیعه‌گذاران حج تمتع درخواست می‌شود تا همین نشست به این مهم توجه وی‍ژه داشته باشند.

رئیس سازمان حج و زیارت فارس بر این نكته تأكید كرد كه تنها زائرانی می‌توانند در سال آینده به حج اعزام شوند كه حتماً اطلاعات خود را تكمیل كرده باشند.

وی با بیان اینكه كار تكمیل اطلاعات زائران تا قبل از اعلام اسامی كاروان‌ها ادامه داد، گفت: معمولاً زائران یك الی دو ماه فرصت تكمیل اطلاعات خود را دارند.

زینلی یادآور شد:‌این كار برای برقراری ارتباط سازمان حج و زیارت با زائران است تا بتواند برنامه‌ریزی دقیقی برای سفر حج زائران انجام دهد.

وی با بیان اینكه ودیعه‌گذاران منتظر اطلاعیه بعدی سازمان حج و زیارت باشند، گفت: همچنین ودیعه‌گذاران جهت نقل و انتقال فیش‌های حج تنها باید به دفاتر زیارتی مراجعه كنند كه در این صورت هم بارگذار كننده فیش و هم دریافت كننده فیش باید حضور داشته باشند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: