کد خبر: 3855651
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۲
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ مدیر بیت‌الاحزان شعبه کازرون از اجرای طرح ملی «آیات زندگی» در این شهرستان خبر داد و گفت: تاکنون یک هزار و ۶۰۰ نفر در این طرح مشارکت کردند.

به گزارش ایكنا از فارس، به نقل از روابط عمومی مؤسسه بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س)، علی‌اصغر همتی، دبیر اجرائی طرح ملی «آیات زندگی» امروز، 18 آبان‌ماه از اجرایی شدن این طرح در شهرستان کازرون خبر داد و گفت: این طرح در پادگان شهید چمران، تیپ امام سجاد(ع)، دانشگاه آزاد اسلامی، حوزه علمیه و پادگان صفر7 ارتش این شهرستان اجرایی شد که در هر مرحله 350 نفر شرکت کردند.

وی در خصوص اجرای طرح در مراکز نظامی گفت: این طرح در دو بخش سربازان وظیفه و کادر اداری انجام می‌گیرد که نیروهای وظیفه به ازای شرکت در هر سطح و کسب نمره قبولی یک روز مرخصی تشویقی دریافت خواهند کرد و برای کادر اداری نیز به ازای گذراندن هر سطح جوایز نقدی اهدا می‌شود.

همتی با اشاره به اینکه این طرح در حوزه علمیه کازرون هم انجام می‌شود، افزود: بر اساس قرار داد منعقد شده بین بیت‌الاحزان شعبه کازرون و حوزه علمیه، طرح ملی آیات زندگی جزو یکی از برنامه‌های آموزشی این مرکز قرار گرفت به این صورت که طلاب پایه یکم تا پایه هفتم حوزه ملزم به گذراندن و قبولی در این طرح هستند و در هر مرحله به 5 نفر از طلاب جوائزی اهدا می‌شود.

مدیر بیت‌الاحزان شعبه كازرون گفت: بر اساس هماهنگی‌های به عمل آمده با دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان کازرون، این طرح جهت دانشجویان این دانشگاه نیز اجرا خواهد شد.

وی ادامه داد: در توافق به عمل آمده به ازای گذراندن هر دو سطح معادل حفظ 80 آیه، 10 درصد تخفیف شهریه به دانشجویان تعلق خواهد گرفت و 2 نمره به یکی از دروس معارفی دانشجو اضافه می‌شود و در پایان به قرآن‌آموزانی که موفق به گذراندن این طرح شوند گواهی پایان دوره از طرف نهاد مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در دانشگاه تعلق خواهد گرفت.

همتی یادآور شد: شرکت در این طرح مختص به نهاد و ارگان‌های خاصی نیست و عموم مردم و مؤسسات قرآنی کازرون می‌توانند ‌با تماس با شماره 09164109418 علاوه بر آگاهی از جزئیات طرح، نسبت به نام‌نویسی اقدام كنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: