کد خبر: 3850754
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۸
گروه اجتماعی ـ مسئول کمیته پشتیبانی موکب احمدبن موسی(ع) مستقر در کربلا از طبخ و توزیع روزانه تقریباً 21 هزار پرس غذا در این موکب خبر داد و گفت: روزانه  5 تا 7 هزار پرس غذا در سه وعده غذایی صبحانه، ناهار و شام در این موکب طبخ و توزیع می‌شود.  

به گزارش ایکنا از فارس، محمد عاشوری، مسئول کمیته پشتیبانی موکب احمدبن موسی(ع) امروز، 26 مهرماه در جمع خبرنگاران گفت: موکب احمدبن موسی(ع) ظرفیت 7 هزار نفر در روز اسکان، غذا، پذیرایی، بهداری و غیره دارد.

وی با بیان اینکه خدمت‌رسانی موکب احمدبن موسی(ع) از 16 مهرماه جاری در کربلا آغاز شده است، افزود: علی‌رغم اینکه اعلام شده بود که از 20 مهرماه خدمت‌رسانی موکب آغاز خواهد شد اما به دلیل ازدحام جمعیت زائران اربعین، خدمت‌رسانی خود را زودتر آغاز کردیم و تا امروز هم هیچ مشکلی نداشتیم.

عاشوری از طبخ و توزیع روزانه 5 تا 7 هزار پرس غذا در سه وعده غذایی صبحانه، ناهار و شام در این موکب خبر داد و افزود: روزانه تقریباً 21 هزار پرس غذا در این موکب طبخ و توزیع می‌شود.

مسئول کمیته پشتیبانی موکب احمدبن موسی(ع) اظهار کرد: 45 نفر در آشپزخانه موکب و 60 نفر نیز در بخش تأسیسات کارهای پشتیبانی موکب احمدبن موسی(ع) را به‌صورت روزانه و لحظه‌ای دنبال می‌کنند.

وی با بیان اینکه تاکنون هیچ مشکلی برای تهیه مواد اولیه خوراکی نداشتیم، گفت: تمام مواد لازم را از شیراز خریداری کرده و در سردخانه‌ها نگهداری می‌کنیم.

عاشوری، آخرین روز فعالیت موکب احمدبن موسی(ع) در کربلا را 28 مهرماه جاری اعلام کرد و از مردم استان فارس و ایران اسلامی خواست تا این موکب را برای ادامه فعالیت‌هایش به وسیله نذورات نقدی خود یاری کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: