کد خبر: 3850655
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۹
گروه فعالیت‌های قرآنی ـ رئیس عقیدتی ـ سیاسی تیپ 37 زرهی با اشاره به فعالیت‌های قرآنی در سطح نیرو از فعالیت 12 هزار قاری و حافظ در ارتش جمهوری اسلامی خبر داد.

به گزارش ایکنا از فارس، به‌مناسبت فرا رسیدن سالروز تاسیس نهاد مقدس عقیدتی ـ سیاسی در ارتش جمهوری اسلامی ایران به فرمان حضرت امام خمینی(ره)، محفل معنوی و روحانی انس با کلام وحی امروز، 25 مهرماه در مسجد امام حسن مجتبی(ع) تیپ37  زرهی شیراز برگزار شد.

در این مراسم معنوی پس از قرائت آیاتی چند از کلام‌الله مجید توسط تعدادی از قاریان، حجت‌الاسلام شهباز فضلی، رئیس عقیدتی ـ سیاسی تیپ 37 در خصوص اهداف تشکیل عقیدتی سیاسی در ارتش جمهوری اسلامی ایران مطالبی را بیان کرد.

وی با بیان اینکه امروزه ارتش جمهوری اسلامی ایران بر سایر ارتش‌های دنیا مزیت و برتری داد، مهم‌ترین ویژگی‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران را شهادت‌طلبی، ولایت‌مداری، ایمان و تعهد، استکبارستیزی و دشمن‌ستیزی و مقاومت و ایثارگری برشمرد.

فضلی در ادامه با بیان وظایف و فعالیت‌های سازمان عقیدتی ـ سیاسی یکی از مهم‌ترین این وظایف را فعالیت‌های قرآنی شامل برگزاری کلاس‌های قرآن و مسابقات قرآن در سطح کارکنان پایور و وظیفه و خانواده‌های کارکنان عنوان کرد و افزود: در حال حاضر بیش از 12000 نفر قاری و حافظ در سطح ارتش وجود دارد.

رئیس عقیدتی ـ سیاسی یکی از طرح‌های بسیار خوب و مؤثر توسط سازمان عقیدتی ـ سیاسی را اجرای طرح‌های فرهنگی مصباح 13 گانه در ارتش ذکر کرد در خصوص این طرح‌ها توضیحاتی را عنوان کرد.

عباس عطاالهی، سرپرست تیپ 37 زرهی نیز در این مراسم با این روز به کارکنان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران به نامگذاری این روز توسط  بنیانگزار جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و افزود: این روز نشان‌دهنده آینده‌نگری حکیمانه حضرت امام خمینی(ره) بر ضرورت ایجاد فعالیت یک نهاد فرهنگی سیاسی و ایدئولوژیک در ارتش است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: