کد خبر: 3843550
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۳
گروه معارف ـ مدیر سابق حوزه‌های علمیه فارس در تشریح فعالیت‌های این مراكز، از آموزش زبان عربی در 5 حوزه علمیه استان خبر داد.

به گزارش ایكنا از فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین احمد عابدی، مدیر سابق حوزه‌های علمیه فارس امروز، 30 شهریورماه در جلسه تودیع و معارفه مدیر مدیر حوزه  علمیه استان که با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین حبیب الله غفوری، قائم مقام حوزه های علمیه کشور، در مسجد شهدا برگزار شد، به ارائه گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در این مراكز پرداخت و گفت: یکی از دغدغه‌های طلاب استان امتحانات شفاهی بود که رفت و آمد مشکلاتی را برای آنان پیش می‌آورد و اکنون در پایه‌های شش، هشت امتحانات شفاهی برگزار می‌شود و امتحانات پایه 10 هم در آینده‌ای نزدیک برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به تشکیل شورای آموزش در مدارس، توجه به آموزش زبان عربی را یکی از فعالیت‌ها اعلام کرد و ادامه داد: اکنون در پنج مدرسه استان مکالمه عربی دایر است.

عابدی همچنین به برگزاری اردوهای تابستانه اشاره كرد و افزود: حوزه استان در عین حالی که به آموزش و پژوهش توجه داشت، نشاط و شادی طلاب را نیز در دستور کار داشت.

مدیر سابق حوزه‌های علمیه فارس، برگزاری آزمون‌های سالانه قرآنی، دوره‌های مشاوره تکمیلی و دوره‌های مختلف در بخش تهذیب را از دیگر فعالیت‌های حوزه علمیه استان فارس اعلام کرد و گفت: همه برادر هستیم و دست به دست یکدیگر کارها را پیش می‌بریم و مدیر جدید حوزه را یاری خواهیم کرد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: