کد خبر: 3836299
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۰
در فارس صورت می‌گیرد؛
گروه اجتماعی ـ سازمان فضای مجازی سراج با كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان فارس تفاهم‌نامه‌ای امضا كرد كه در آن از ظرفیت این سازمان برای ارائه آموزش‌های تخصصی موضوعات مرتبط با فناوری اطلاعات و فضای مجازی، تولید و توزیع محتوا و تربیت نیروی فعال فرهنگی در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استفاده خواهد شد.

به گزارش ایكنا از فارس، تفاهم‌نامه همکاری فی مابین سازمان فضای مجازی سراج مرکز فارس و کانون پرورشی فکری استان فارس منعقد شد.
موضوع این تفاهم‌نامه تعریف و اجرای برنامه‌های مشترک با استفاده از ظرفیت طرفین جهت برگزاری دوره، سمینار و کارگاه‌های آموزشی تخصصی با موضوعات مرتبط با فناوری اطلاعات و فضای مجازی، تولید و توزیع محتوا و تربیت نیروی فعال فرهنگی در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان فارس است.
بر اساس این تفاهم‌نامه که امروز، 29 مرداد در مراسمی امضا شد، کانون پرورش فکری فارس با استفاده موثر از ظرفیت‌های مراکز تخصصی سازمان سراج جهت تولید محتوای پروژه‌های فناوری اطلاعات کانون استان و ایجاد بستر لازم جهت ارائه‌ خدمات آموزشی و فرهنگی کانون استان برابر تفاهم و استفاده مؤثر از ظرفیت‌های مرکز استانی سراج در موضوع آسیب‌شناسی در فضای تولید و تبادل اطلاعات گام برمی‌دارد.
حمایت مادی و معنوی از پروژه‌های پژوهشی و تحقیقاتی کانون با موضوع سواد فضای مجازی و ارائه خدمات مؤثر در حوزه فضای مجازی و فناوری اطلاعات در راستای اهداف کارگروه فضای مجازی کانون فارس بخشی از مفاد این تفاهم نامه است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: