کد خبر: 3828492
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۶
گروه اجتماعی ــ فرمانده سپاه فجر فارس معرفی شهدا و سیره زندگی آنان را یكی از نیازهای اصلی جامعه امروز و پاسخی مناسب به دغدغه معرفی سبك زندگی انقلابی و مؤمنانه دانست.

به گزارش ایكنا از فارس، به نقل از روابط عمومی تبلیغات سپاه فجر فارس، سردار سیدهاشم غیاثی، فرمانده سپاه فجر فارس امروز، 29 تیرماه در دیدار با مدیركل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدی این استان با بیان اینکه جلوگیری از بروز خدشه به حقایق دفاع مقدس و ترویج فرهنگ شهادت رسالت مهم بنیاد حفظ آثار است، گفت: معرفی شهدا و سیرۀ زندگی آنان به نسل نوجوان و جوان کشور یکی از نیازهای اصلی جامعه امروز ایران و پاسخی مناسب به دغدغه معرفی سَبکِ زندگی انقلابی و مومنانه به جامعه است.

وی با تصریح اینکه دشمنان انقلاب اسلامی تلاش می‌کنند فرهنگ جهادی و حماسه دفاع مقدس را در جامعه ایران کم‌رنگ کنند، گفت: ثبت خاطرات رزمندگان، ایثارگران و شهدای والامقام و مستندسازی از حماسه‌های دوران دفاع مقدس یکی از وظایف مهم دست‌اندرکاران بنیاد حفظ آثار است. فرمانده سپاه فجر با اشاره به اینکه هنوز زوایای بسیاری از حماسه‌آفرینی شهدا در دوران دفاع مقدس به نمایش درنیامده است، گفت: پیوند و تعامل هر چه بیشتر دستگاه‌های فرهنگی کشور با مسئولان بنیاد و استفاده از ظرفیت‌های هنرمندان متعهد و انقلابی در راستای تولید آثار فاخر چندرسانه‌ای و مخاطب‌پسند در دستور کار بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس قرار بگیرد.

غیاثی با بیان اینکه استان فارس مهد پرورش 15 هزار شهید ولایتمدار و دارای کارنامه‌ای درخشان در دفاع مقدس است، گفت: فرهنگ دفاع مقدس بر پایۀ ولایتمداری، حرکت عاشورایی، روحیه انقلابی و جهادی، ایثار و اخلاص رزمندگان و شهدای اسلام شکل گرفته و باید به عنوان الگوی اصلی و شاخصه حرکت به جوانان مسلمان در سراسر جهان معرفی شود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: