کد خبر: 3828126
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۱
گروه اجتماعی ـ فرمانده سپاه فجر، حركت اجتماعی اربعین را بهترین بستر برای كار فرهنگی تأثیرگذار دانست و از دست‌اندركاران موكب‌ها و خادمان حسینی خواست تا به این مقوله توجه داشته باشند.

به گزارش ایكنا از فارس، سردار سیدهاشم غیاثی، فرمانده سپاه فجر فارس امروز، 27 تیرماه در دیدار با مسئولان کمیته‌های مردمی موکب احمدبن موسی (ع) استان فارس با بیان اینکه پیاده‌روی اربعین یکی از نمادهای عشق و دلدادگی محبان اهل بیت(ع) به آرمان‌های عاشورایی است، گفت: این حرکت بزرگ فرهنگی یکی از تاثیرگذارترین حرکت‌های اجتماعی و مردمی در راستای ترویج فرهنگ اهل بیت(ع) و معرفی فرهنگ حسینی به ملت‌هاست.
وی با تاکید بر اینکه حرکت اجتماعی اربعین بهترین بستر برای کار فرهنگیِ تاثیرگذار است، گفت: دست‌اندرکاران موکب‌ها، نیروهای جهادی و خادمان حسینی علاوه بر خدمت‌رسانی به زائران توجه ویژه خود را به برگزاری برنامه‌های فرهنگی، دینی و تبلیغی در حاشیه برگزاری این رویداد بزرگ معطوف کنند.
فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه برپایی موکب احمدبن موسی(ع) در راستای خدمت‌رسانی به زائران یکی از افتخارات استان فارس است، گفت: این موکب خدمات رفاهی مناسب را به زائران اربعین حسینی ارائه کرده و علاوه بر خدمات رفاهی مجموعه از برنامه‌های متنوع و خلاقانه فرهنگی و دینی برای زائرانی که در موکب احمدبن موسی(ع) استان فارس اسکان داشته باشند برگزار خواهد شد.
غیاثی با تاکید بر اینکه فرهنگ عاشورایی و حسینی مایۀ اقتدار و سربلندی انقلاب اسلامی است، گفت: اِقبال و حضور مخاطبان و جوانان مسلمان از سراسر جهان اسلام در پیاده‌روی اربعین حسینی یک گام بزرگ در راستای ترویج فرهنگ اهل بیت(ع) و ایجاد وحدت و محبت در بین امت‌های اسلامی است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: