کد خبر: 3828125
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۶
گروه اجتماعی ـ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس با تأكید بر لزوم مقابله با هنجارشكنی‌ها در جامعه گفت: انجام امر به‌ معروف و نهی از منکر در جامعه تأثیر بسزایی بر روی این موضوع دارد که باید به باید به نحو احسن انجام شود.

به گزارش ایكنا از فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضایی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس ظهر امروز، 27 تیرماه در جلسه جامعه روحانیت شیراز امروز تعداد افرادی که در جامعه با حجاب هستند بیشتر است و همین امر نکته امید است، همچنین باید بدانیم که آیا هر کسی بدحجاب بوده آیا بی‌دین است، قطعاً این‌طور نیست و بسیار از آنان نیز اهل نماز هستند.
وی با بیان اینکه باید بی‌عدالتی را در هنگام مشاهده تذکر داد، افزود: انجام امر به‌ معروف و نهی از منکر در جامعه تأثیر بسزایی بر روی این موضوع دارد که باید به باید به نحو احسن انجام شود.
رضایی با یادآوری اینكه در شیراز چهار ناحیه سپاه وجود دارد، گفت: بنا بر این شده که در ادامه موضوع عفاف و حجاب و ناهنجاری‌هایی که در سطح جامعه وجود دارد، مباحثی مطرح شود.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس با بیان اینکه تاكنون چهار جلسه در موضوع ناهنجاری‌های جامعه تشکیل‌ شده است، افزود: سه گروه در مورد فعالیت‌های انتظامی، ارشادی و آمرین به معروف و ناهیان از منکر کارهایی در رابطه با ارشاد جامعه را بر عهده‌ دارند.
قائم‌مقام دبیر جامعه روحانیت شیراز اظهار كرد: قرار است امروز در خدمت فرماندهان چهار نواحی شیراز باشیم، همچنین درخواست نخست از این فرماندهان این بوده که مأموریت این افراد در ارتباط با ناهنجاری‌ها، کاری که تاکنون صورت گرفته و برنامه آینده آنان در این زمینه چیست.
وی بیان كرد: از طرفی مشاهده می‌کنیم که ناهنجاری‌هایی در سطح استان دیده می‌شود، آنچه برای ما مهم است این بوده که در مرحله نخست امروز موضوع هنجارشکن‌ها بیشتر است یا افرادی که معتقد به برداشتن این کار هستند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: