کد خبر: 3828025
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۵
گروه فرهنگی ـ با اعلام نتایج نهایی ارزیابی فعالیت‌های ستادهای استانی هفته هنر انقلاب اسلامی، فارس بر قله هنر انقلاب ایستاد.

به گزارش ایكنا از فارس، به نقل از روابط عمومی حوزه هنری انقلاب اسلامی استان فارس، کارگروه ارزیابی فعالیت‌های استان‌ها در هفته هنر انقلاب اسلامی با اهدای لوح‌های تقدیر به رؤسای حوزه‌های هنری فارس و یزد این دو حوزه را مشترکا به عنوان مقام اول برگزاری هفته هنر انقلاب اسلامی در سال جاری معرفی کرد.
متن کامل لوح تقدیر این مناسبت که به امضای معاون هنری حوزه هنری و دبیر ستاد هفته هنر انقلاب اسلامی کشور رسیده به شرح زیر است:
حوزه هنری انقلاب اسلامی، مفتخر است در طول چهل سال فعالیت در عرصه هنر ایرانی اسلامی و خلق آثار مبتنی بر ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب شکوهمند ایران، با اتکا به باورهای فرهنگی، اعتقادات دینی و اهداف انقلابی، همچنان پرچمدار هنر متعهد و معناگرا در کشور باشد.
هفته هنر انقلاب اسلامی، فرصتی است برای نمایش گوشه‌ای از توانمندی هنرمندان متعهد تا با مرور راه افتخار و سربلندی مردمان این سرزمین، روشنگر مسیر تحقیق آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران باشد.
به گواه ارزشیابی و احراز بالاترین امتیاز در میان عملکرد دیگر استان‌ها در هفته هنر انقلاب، همت، تلاش و پیگیری‌های مجدانه جنابعالی، هنرمندان و همکاران سخت‌کوش شما را در برگزاری شکوهمند هفته هنر انقلاب اسلامی در آن استان، ارج می‌نهیم و قدردان زحمات بی دریغ تان هستیم.
به قصد تقدیر از مدیریت کارآمد شما در برگزاری باشکوه هفته هنر انقلاب اسلامی در آن استان، این لوح سپاس تقدیم می‌شود. در این راه پرافتخار، مستدام و برقرار باشید.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: