کد خبر: 3827953
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۶
گروه اجتماعی ــ معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس گفت: دانش‌آموزان و فرهنگیان فارس در نوزدهمین کنگره ملی پرسش مهر ریاست جمهوری، با کسب ۲۰ عنوان اول تا سوم، در مجموع موفق به کسب رتبه اول کشوری شدند.

به گزارش ایكنا از فارس، جهان‌بخش بانشی، معاون پرورشی و فرهنگی آموزش‌ و پرورش فارس امروز، 26 تیرماه در جمع خبرنگاران گفت: نوزدهمین کنگره ملی پرسش مهر ریاست جمهوری، با حضور ۲۵۰ دانش‌آموز و فرهنگی منتخب از سراسر کشور در تهران برگزار شد که از استان فارس نیز 9 دانش‌آموز و 11 همکار فرهنگی به‌عنوان منتخبین استان حضور داشتند.
وی افزود: دانش‌آموزان و فرهنگیان فارس در این دوره از پرسش مهر ریاست جمهوری، موفق به کسب ۸ رتبه اول، ۸ رتبه دوم و ۴ رتبه سوم کشوری شدند كه در مجموع موفق به كسب رتبه اول كشوری شدند.
بانشی، اسامی دانش‌آموزان منتخب فارس در مرحله کشوری پرسش مهر ریاست جمهوری را اعلام كرد و گفت: پارسا توانایی، محمد کرامتی، محمد پوریا باقری و نوید عطوفت از ناحیه ۴، رضا راستی از میمند، مهسا آل سعدی از مرودشت، سیده درنا جعفری از ناحیه یك و حدیث فرحانی پور و آیدا کشاورزی از ناحیه ۳ شیراز از جمله برگزيدگان هستند.
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش ‌و پرورش فارس با اشاره به اسامی همکاران فرهنگی منتخب فارس در این کنگره گفت: نادر لادنی و عبدالرحمن محسنی از لارستان، حمید فرزاد از ناحیه ۴، امیر پژمان از استهبان، ملیحه رحیمی اداره‌کل، سیما سلیمان‌پور از ششده، آزیتا نوروزی و طلعت شیعه‌خو از ارژن، محبوبه کاظمی و زهرا دریسی از ناحیه یك و فاطمه گودرزی از سپیدان، برگزیدگان این بخش هستند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: