کد خبر: 3827068
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۷
گروه فرهنگی ــ مدیركل صدا و سیمای فارس با تأكید بر لزوم تبیین بیانیه گام دوم انقلاب گفت: ماندگاری بندهای این بیانیه و میزان ماندگاری آن در ذهن مخاطب در گرو تبلیغ هنرمندانه آن توسط رسانه‌ها و صاحبان تریبون در هر پست، مقام و جایگاهی است كه باید به این مهم توجه ویژه داشته باشیم.

به گزارش ایكنا از فارس، سیدتقی سهرابی، مدیركل صدا و سیمای فارس امروز، 23 تیرماه در جمع كاركنان اين مركز از پایان آزمون مسابقه بیانیه گام دوم در صدا و سیمای فارس خبر داد و گفت: این مسابقه که به صورت آزمون در دو مرحله ویژه همکاران و مدیران صدا و سیمای فارس طراحی شده بود در دو روز سه شنبه و چهارشنبه با حضور 142 نفر از کارکنان این مرکز برگزار شد.

وی با تأکید بر اهمیت بیانیه گام دوم از آن به عنوان دستورالعملی روشن برای پیمودن ایمن ادامه مسیر انقلاب یاد کرد و گفت: ماندگاری بند بند این بیانیه و میزان ماندگاری آن در ذهن مخاطب در گرو تبلیغ هنرمندانه آن توسط رسانه‌ها و صاحبان تریبون در هر پست، مقام و جایگاهی است كه باید به این مهم توجه ویژه داشته باشیم.

مدیرکل صدا و سیمای استان فارس با اشاره به وظیفه خطیر رسانه ملی در پاسداشت ارزش‌های جامعه و دستاوردهای چهل ساله انقلاب و همچنین تبیین و تبلیغ بیانیه گام دوم برای ادامه مسیر انقلاب افزود: برای تبیین و تبلیغ این موضوع مهم مانند هر موضوع مهم دیگری برای مخاطبان درک عمیق آن توسط برنامه‌سازان ضروری است بنابراین برگزاری مسابقه بیانیه گام دوم در صدا و سیمای فارس برای دستیابی به این هدف از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی توجه دیگر همکاران رسانه‌ای خود در سراسر کشور به این اقدام را خواستار شد و تأکید کرد: اگر خواستار تاثیرگذاری بالا و ماندگاری پیام تولید شده در ذهن مخاطب هستیم ابتدا باید از خود و همکاران خویش شروع کنیم که ذات نایافته از هستی بخش کی تواند که شود هستی‌بخش.

سهرابی یادآور شد: صدا و سیمای فارس برای برگزاری این آزمون مسابقه اقدام به طراحی سوال از بیانیه کرد به شکلی که سؤالات برای هر گروه شرکت کننده با گروه دیگر متفاوت بود، این تفاوت در سئوالات ویژه مدیران با همکاران نیز در نظر گرفته شده است.

مدیرکل صدا و سیمای فارس، استقبال بسیار خوب همکاران این مرکز از این مسابقه را معنا دار و شوق آفرین دانست و گفت: این استقبال با شکوه ما را بر آن داشت تا بیش از گذشته به فعالیت های فرهنگی گسترده درون سازمانی بپردازیم .

وی همچنین از اقدامات این مرکز در حوزه‌های سیما، صدا، خبر، فضای مجازی، موسیقی و پژوهش خبر داد و گفت: به زودی شاهد اقدامات رسانه‌ای جدیدی در این خصوص خواهیم بود که علاوه بر پخش از صدا و سیمای استان برای پخش به شبکه‌های ملی و بین‌المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ارسال می‌شود .
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: