کد خبر: 3821418
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰
گروه اجتماعی ـ رئیس اداره آموزش همگانی و مشاركت عمومی نیروی انتظامی استان فارس، اصناف را از سرمایه‌های تاثیرگذار اجتماعی پلیس دانست و گفت: مشارکت و تعامل کسبه و بازاریان نقش مهمی در تحقق امنیت پایدار و حفظ آرامش جامعه دارد.

به گزارش ایكنا از فارس، به نقل از معاونت اجتماعی پلیس فارس، مهدی نعمایی، رئیس اداره آموزش همگانی و مشاركت عمومی نیروی انتظامی فارس امروز، اول تیرماه با گرامیداشت یکم تیرماه روز ملی اصناف، گفت: امنیت یک تولید عمومی و جمعی است و همه ما مسئول هستیم و اصناف نیز در تولید امنیت بسیار تاثیرگذار هستند و تعامل اصناف و نیروی انتظامی یک ضرورت است.
وی، اصناف را از سرمایه‌های تأثیرگذار اجتماعی پلیس دانست و گفت: مشارکت و تعامل کسبه و بازاریان نقش مهمی در تحقق امنیت پایدار و حفظ آرامش جامعه دارد.
این مقام انتظامی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری و تاکیدات ایشان به استفاده از تولیدات داخلی و کالاهای کشورمان، گفت: وظیفه بازاریان و کسبه بسیار مهم و خطیر بوده و باید با حمایت و تبلیغ از کالای داخلی بیشترین نقش را در اقتصاد مقاومتی ایفا کنند.
نعمایی بیان کرد: دشمنان اسلام و ایران از هر روشی سعی در نفوذ به خانه‌های مردم را دارند اما این اصناف هستند که جلوی ترویج فرهنگ و الگوی پوشش نامتعارف و شکستن هنجارها می‌ایستند و با عدل و انصاف، ارائه کالای با کیفیت و کمیت در زمان و محل مناسب، امنیت جامعه را برقرار می‌کنند.
وی با بیان اینکه پیشگیری از جرایم به‌ خصوص سرقت به مراتب آسان‌تر و کم هزینه‌تر است، تاکید کرد: اصناف باید با مشارکت پلیس، زمینه سرقت از صنوف را به حداقل ممکن برسانند.
رئیس اداره آموزش همگانی معاونت اجتماعی پلیس فارس، ضمن تقدیر از کسبه و بازاریان به خاطر توجه به هشدارهای پلیسی و اقدامات پیشگیرانه، از آنان خواست با استفاده از سیستم‌های حفاظت الکترونیکی نوین در حفظ امنیت، اموال و دارایی خود کوشا باشند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: