کد خبر: 3821016
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۰
گروه اجتماعی ـ فرمانده سپاه فجر فارس با اشاره به همکاری های سپاه و ناجا گفت: سپاه و نیروی انتظامی در موضوع مقابله با فساد و برهم زنندگان امنیت اجتماعی مصصم و متحد هستند.

به گزارش ایکنا از فارس، سردار سید هاشم غیاثی، فرمانده سپاه فجر فارس امروز، 30 خردادماه به همراه جمعی از معاونان سپاه فجر با سردار حبیبی فرمانده نیروی انتظامی استان فارس دیدار کردند.

سردار غیاثی در این دیدار با تبریک انتصاب سردار حبیبی به سِمَت فرماندهی نیروی انتظامی فارس و تقدیر از زحمات سردار گودرزی، گفت: سپاه و نیروی انتظامی در موضوع مقابله با فساد و برهم زنندگان امنیت اجتماعی مصصم و متحد هستند.

وی افزود: هم‌افزایی پتانسیل و ظرفیت‌های اطلاعاتی و عملیاتی سپاه و نیروی انتظامی خلأهای امنیتی را در صورت وجود، پوشش می‌دهد و یک آرامش عمومی برای مردم مومن در دیار فارس و سومین حرم اهل بیت(علیهم‌السلام) ایجاد می‌کند.

غیاثی گفت: امنیت پایدار به عنوان یکی از عوامل و پیش نیازهای اصلی برای رشد و تعالی جامعه در نظر گرفته می‌شود و نیروی انتظامی نیز یکی از ارکان اصلی تامین امنیت اجتماعی و آسایش مردم در جمهوری اسلامی ایران است که در این راه شهدای بسیاری را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

وی با تاکید بر اینکه سرمایه‌گذاران و فعالان فرهنگی برای نِیلِ به پیشرفت اقتصادی و اعتلای فرهنگ جامعه به یک بستر امن اجتماعی نیاز دارند، گفت: همکاری و ارتباط بسیار خوبی بین نیروهای اطلاعاتی و عملیاتی سپاه و نیروی انتظامی فارس در راستای مقابله با تهدیدات امنیتی و اخلالگران نظم عمومی و ایجاد یک فضای امن برای کسب و کار و زندگی فردی و اجتماعی وجود دارد.

فرمانده سپاه فجر فارس افزود: صمیت، برادری و تعامل بسیار خوبی بین سپاه، نیروی انتظامی و سایر نیروهای مسلح کشور تحت زعامت فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای(مدظله العالی) وجود دارد.

وی با تاکید بر اینکه ولایت‌مداری شاخصه مهم و عامل اصلی موفقیت نیروهای مسلح در عرصه‌های مختلف است، گفت: نیروی انتظامی و سپاه استان فارس به مثابه ید واحده و با تمام توان با هرگونه فساد اقتصادی و نااَمن کنندگان فضای اجتماعی در استان مقابله خواهند کرد.

انتهای پیام

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: