کد خبر: 3819887
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۷
گروه اجتماعی ـ نماینده نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌ها یكی از برنامه‌های ایام دهه كرامت را اجرای برنامه معرفتی با موضوع گفتمان‌سازی گام دوم انقلاب برای 2 هزار نفر از دانشجویان فعال عرصه فرهنگی، اجتماعی و سیاسی در جوار حرم رضوی خبر داد.

به گزارش ایكنا از فارس، عجم، نماینده نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌ها امروز، 26 خردادماه در نشست مشترک شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور و استان فارس که در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) برگزار شد، گفت: ایام دهه كرامت خارج از فضای تقویم تحصیلی دانشجویی است و مخاطب فعال دانشگاه‌ها در این ایام حضور فعالی ندارند لذا برنامه‌های خود را در این ایام به‌صورت متمركز اردویی و جشنواره‌ای پیش‌بینی كردیم.
وی افزود: یك برنامه معرفتی هر ساله برگزار می‌كنیم كه امسال به صورت ویژه‌تر آن را دنبال می‌كنیم كه موضوع آن گفتمان‌سازی گام دوم انقلاب برای نسل جوان است و این برنامه با حضور 2 هزار نفر از دانشجویان فعال عرصه فرهنگی، سیاسی و اجتماعی در ایام دهه كرامت در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.
عجم با یادآوری اینكه برنامه معرفتی دهه كرامت را بازطراحی با دبیری دانشگاه پیام‌نور خواهیم داشت، گفت: ابعاد و مخاطبان این برنامه كشوری هستند و رویكرد متفاوتی نسبت به سال گذشته دارد.
نماینده نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌ها ادامه داد: به بهانه ولادت حضرت معصومه(س) موضوعاتی را برای این برنامه به‌صورت آموزش مجازی طراحی كردیم و خیران هم هدایایی آماده كرده‌اند كه افتتاحیه این برنامه در ایام دهه كرامت و اختتامیه آن در ایام دهه ولایت خواهد بود.
وی با اشاره به برگزاری جشنواره ضیافت رضوی گفت: این جشنواره تلاش دارد تا ایده‌های نو و مؤثر در رابطه با مسجد و ائمه اطهار در ابعاد ملی و محلی طراحی كند.
عجم اظهار كرد: علاوه بر این‌ها در ایام دهه كرامت برنامه‌های متنوعی همراه با برپایی ایستگاه‌های صلواتی در سطح 400 هیئت دانشجویی در كشور اجرا خواهیم كرد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: