کد خبر: 3819345
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۲
طی 2 ماه ابتدای سال جاری انجام شد؛
گروه اجتماعی ــ یک هزار و ۲۲۴ نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد فارس در ۲ ماهه ابتدایی سال جاری تسهیلاتی به مبلغ ۵۱ میلیارد ریال از طریق صندوق امداد ولایت دریافت کردند.

به گزارش ایكنا از فارس، محمد بذرافشان، مدیركل كمیته امداد امام خمینی(ره) فارس امروز، 25 خردادماه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت با هدف افزایش مشارکت نیک‌اندیشان در امر پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه تأسیس شده است، گفت: یکی از خدمات ارائه شده از سوی کمیته امداد، پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان و اقشار آسیب‌پذیر است.
وی با تصریح اینکه در حال حاضر ۵۷ باجه صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت در ادارات کمیته امداد سطح استان وجود دارد، افزود: از ویژگی‌های صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت می‌توان به اخذ حداقل ضمانت، پرداخت قرض‌الحسنه از محل سپرده ویژه خیران و اتصال به شبکه شتاب اشاره کرد.
مدیرکل کمیته امداد فارس اظهار كرد: در 2 ماهه ابتدایی امسال تعداد یک هزار و 123 فقره تسهیلات کارگشایی به میزان 39 میلیارد و 810 میلیون ریال، تعداد 101 فقره تسهیلات خودکفایی به میزان 11 میلیارد و 830 میلیون ریال و به طور كلی 51 میلیارد ریال تسهیلات به یك هزار و 224 نفر از مدجویان و اقشار آسیب‌پذیر استان پرداخت شده است.
بذرافشان به سرفصل‌های مختلف تسهیلات کارگشایی اشاره کرد و ادامه داد: تسهیلات کارگشایی در سرفصل‌های درمان، جهیزیه، پرداخت بدهی، کمک معیشت، بازسازی مسکن و ... و تسهیلات اشتغال به‌منظور توانمندسازی و ایجاد اشتغال در سرفصل‌های کشاورزی، دامداری، قالیبافی و .... پرداخت شده است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: