کد خبر: 3819107
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۹
گروه اجتماعی ـ در پی انتشار خبری مبنی حمله تروریستی به حرم شاهچراغ(ع) در فضای مجازی، روابط عمومی آستان مقدس شاهچراغ(ع) بیانیه‌ای صادر كرد.

به گزارش ایكنا از فارس، روابط عمومی آستان مقدس حرم شاهچراغ(ع) خبری كه در فضای مجازی انتشار داده شده است مبنی بر وقوع حمله تروریستی به این حرم مطهر را تكذیب كرد و در این راستا بیانیه‌ای صادر كرد.
در این بیانیه آمده است:‌«حرم مطهر حضرت احمدبن موسی شاهچراغ علیه السلام، همواره ملجاء و پناهگاه امن دلدادگان اهل بیت عصمت علیهم السلام در جنوب كشور است.
با توجه به مصاحبه‌ای كه روز چهارشنبه مورخ ٢٢ خرداد ٩٨ به نقل از نایب رئیس محترم كمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی منتشر گردیده و موجب نگرانی محبان ساحت نورانی امین ولایت حضرت شاهچراغ علیه‌السلام شده است، روابط عمومی و امور بین‌الملل آستان مقدس ضمن تكذیب خبر فوق و شایعه ی حمله تروریستی خشن به حرم مطهر به اطلاع می‌رساند علی‌رغم آنكه كشور عزیزمان همواره هدف تهدیدات امنیتی عناصر معاند و بدخواهان بوده و هست، به لطف خداوند متعال و عنایات كریمانه حضرت و همچنین تلاش و مجاهدت شبانه‌روزی و بدون ادعای نیروهای امنیتی، نظامی و انتظامی، آستان مقدس تاكنون شاهد هیچ‌گونه حادثه تروریستی و امنیتی نبوده؛ و آرامش مشهود و ستودنی بر فضای حرم مطهر حاكم و روند خدمت‌رسانی و زیارت و توسل زائران و مجاوران گرانقدر در كمال آرامش و نظم برقرار است.
به فضل الهی حرم مطهر حضرت شاهچراغ علیه السلام، همواره ملجاء و پناهگاه امن دلدادگان خاندان عصمت علیهم صلوات‌الله در جنوب كشور است.
از نخبگان سیاسی و فعالان فضای اجتماعی و رسانه‌ای نیز انتظار می‌رود هنگام بیان نظرات و نحوه اطلاع‌رسانی، جانب امنیت خاطر و آرامش قلب محبان اهل بیت علیهم‌السلام را در اولویت قرارداده و به تقویت خدمتگزاری بهتر و امنیت و آرامش بیشتر حرم سوم اهل بیت علیهم‌السلام در ایران اسلامی مدد برسانند».
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: