کد خبر: 3818940
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۴
آیت‌الله دژكام:
گروه اجتماعی ــ نماینده ولی فقیه در استان فارس با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، خودسازی و جامعه‌پردازی را از پیام‌های مهم این بیانیه اعلام کرد و گفت: باید تلاش شود در تمامی مجموعه‌ها خودسازی تقویت شود.

به گزارش ایكنا از فارس، آیت‌الله لطف‌الله دژکام، نماینده ولی فقیه در استان فارس امروز، 22 خردادماه در دیدار با سردار اشتر، فرمانده انتظامی کل کشور ضمن تشکر از زحمات چندین ساله سردار گودرزی فرمانده سابق نیروی انتظامی فارس، تامین امنیت پایدار و تلاش برای تحقق اهداف نیروی انتظامی را از ویژگی‌های دوران خدمت سردار گودرزی در استان اعلام کرد.
وی افزود: تأمین امنیت در استان پهناوری چون فارس که برخی مناطق آن بیش از ۸۰۰ کیلومتر با یکدیگر فاصله دارد طبیعتاً کار بسیار سختی است که سردار گودرزی به خوبی از عهده آن بر آمده است.
آیت‌الله دژكام اظهار كرد: گاهی اوقات از درگیری و اختلاف جزئی بر سر یک زمین کشاورزی تا بزرگترین تهدیدات امنیتی، نیروی انتظامی باید در عرصه حضور فعال و آرامش بخش داشته باشد که بحمد الهی نیروی انتظامی در استان فارس در سال‌های گذشته در همین تراز قرار داشته و البته در این راستا مجموعه دستگاه‌های اجرایی به‌ویژه اعضای شورای تأمین همکاری‌های لازم را داشته‌اند و این هدف با همدلی و همفکری تمامی مسئولان محقق شده است.
نماینده ولی فقیه در فارس با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، خودسازی و جامعه‌پردازی را از پیام‌های مهم این بیانیه اعلام کرد و گفت: باید تلاش شود در تمامی مجموعه‌ها خودسازی تقویت شود و برادران خدوم در نیروی انتظامی، متناسب با گام دوم انقلاب خود را آماده و مهیا کنند.
آیت‌الله دژکام اظهار كرد: در کنار تقویت خودسازی، باید به این نکته توجه کنیم که ممکن است نیروی انتظامی فعالیت‌هایی را انجام دهد یا تلاش‌هایی را دوستان در دیگر قوای نظامی انجام دهند اما در لحظه‌ای که باید، از سوی بخش‌های دیگر حمایت نشوند و کار و تلاش آن‌ها ضایع شود كه در این راستا باید اعضای جامعه هم با پذیرفتن نقش‌ خود و ایفای آن تمام تلاش خود را به کار گیرند.
امام جمعه شیراز در بخش دیگری از سخنان خود پیگیری در کارها را ازجمله الزامات دستگاه‌های اجرایی دانست و افزود: اگر دستگاه‌های اجرایی و نهاد‌های نظامی و انتظامی همکاری و پیگیری لازم را در کارها داشته باشند مطمئنا به نتایج خوبی دست پیدا خواهند کرد.
آیت‌الله دژکام در انتها افزود: ان‌شاءالله پس از معرفی سردار حبیبی به عنوان فرمانده جدید انتظامی استان فارس، این همکاری و همدلی را ادامه دهیم تا امنیت استان فارس که از اهمیت ویژه ای برای کشور برخوردار است همچنان تامین شود ودر ادامه از کارهای خوب و مفید مجموعه انتظامی استان مطلع شوید و از این مجموعه اقدامات خشنود باشید.
سردار اشتری، فرمانده ناجا نیز در این دیدار با اشاره به زحمات سردار گودرزی فرمانده سابق نیروی انتظامی فارس از بهبود شاخص‌های امنیتی موجود در استان خبر داد و افزود: علی‌رغم گستردگی و پهناور بودن استان فارس و وجود مشکلات خاص این استان از شرایط مطلوبی برخوردار است و تمام تلاش فرماندهی انتظامی کشور تحقق شرایط مطلوب‌تر است.
وی افزود: در سایه هماهنگی وحدت و همدلی که بین دستگاه‌های اجرایی و نهادهای نظامی و انتظامی وجود دارد مردم استان فارس خوشبختانه توانسته‌اند از خدمات نیروی انتظامی به خوبی بهره‌مند شوند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: