کد خبر: 3814162
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۱
گروه اجتماعی ـ فرمانده انتظامی استان فارس با اشاره به رشادت‌های رزمندگان در دوران دفاع مقدس گفت: ايمان و شهادت‌طلبی رمز موفقيت رزمندگان اسلام در آن دوران بود.

به گزارش ایکنا از فارس، سردار احمدعلی گودرزی، فرمانده نیروی انتظامی فارس امروز، 2 خردادماه در جمع كاركنان انتظامي استان ضمن گراميداشت سوم خردادماه سالروز آزادسازي خرمشهر و ياد و خاطره شهداي گرنقدر آن دوران، افزود: در آغاز جنگ تحميلي ارتش بعث كه غني‌ترين و قدرتمندترين ارتش در منطقه بود، تا 15 كيلومتري شهر انديمشك نفوذ كرده بود و توسط 50 كشور دنيا حمايت مي‌شد، اما رزمندگان ما با دست خالي در برابر آنان ايستادند و از خاك كشور دفاع كردند.
وي بيان كرد: در آن شرايط جنگ نامتقارن و حمايت‌هاي دولت آمريكا و بيش از 50 كشور دنيا از دشمن، رزمندگان اسلام عمليات گسترده‌اي را براي بازپس‌گيري مناطق اشغال شده آغاز كردند و پس از 75 روز نبرد جانانه و با دلاورمردي و رشادت، در روز سوم خردادماه خرمشهر را از تصرف دشمن آزاد كردند.
فرمانده انتظامي استان فارس به موفقيت‌هاي رزمندگان اسلام در اين عمليات اشاره كرد و افزود: عامل همه اين موفقيت‌ها قدرت ايمان رزمندگان، شهادت‌طلبي و ايثار و همدلي در بين فرماندهان بود.
گودرزی در پايان ضمن بازگو كردن خاطراتي از دوران دفاع مقدس براي كاركنان انتظامي گفت: زنده نگه داشتن ياد و خاطره شهدا، ايثارگران و آزادگان و ادامه راه آنان در دفاع از اسلام و حراست از خاك پاك كشورمان وظيفه همگان است و بايد اين رشادت‌ها براي جوانان كشور بازگو شوند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: