کد خبر: 3810897
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۱
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ مسابقه قرآنی «محبوب خدا باش» به‌منظور حفظ سوره واقعه به‌همت دارالقرآن بسیج فارس در این استان برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدجواد جوكار، مسئول دارالقرآن بسیج فارس در گفت‌وگو با ایكنا از فارس، از برگزاری مسابقه قرآنی «محبوب خدا باش» در این استان خبر داد و گفت: این طرح به‌منظور حفظ سوره واقعه ویژه اقشار مختلف مردم در تمام پایگاه‌های مقاومت بسیج در سطح استان فارس برگزار می‌شود.
وی زمان برگزاری این مسابقه را 21 تا 30 مردادماه امسال همزمان با هفته امامت و ولایت اعلام كرد و افزود: مهلت ثبت‌نام در این مسابقه 30 اردیبهشت‌ماه جاری اعلام شده است.
جوكار اظهار كرد: علاقه‌مندان برای ثبت‌نام می‌توانند به دارالقرآن‌های صالحین نواحی مقاومت بسیج، حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج و شعب دارالتحفیظ الهادی استان فارس مراجعه كنند.
مسئول دارالقرآن‌ بسیج فارس با یادآوری اینكه روایات متعددی درباره بركات سوره واقعه آمده است، گفت: رفع فقر و تنگدستی، ایجاد بركت، محبوبیت نزد خداوند، آسانی مرگ و بخش اموات، آسان شدن زایمان بانوان و غیره از جمله بركاتی است كه برای سوره واقعه در روایات آمده است.
وی یادآور شد: این مسابقه به‌همت دارالقرآن بسیج استان و با همكاری سپاه فجر، معاونت تعلیم و تربیت سپاه فجر، دارالتحفیظ الهادی، اتحادیه مؤسسات و تشكل‌های قرآنی فارس و همچنین مؤسسه مدینةالنبی(ص) شیراز برگزار می‌شود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: