کد خبر: 3754943
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۲
زمانی خبر داد:
گروه اجتماعی ـ رئیس دانشگاه پیام‌نور كشور با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه همكاری میان این دانشگاه و بنیاد علوی گفت:‌ از این پس دانشجویان بی بضاعت متقاضی ادامه تحصیل، زیر پوشش بنیاد علوی قرار می‌گیرند و به طور بلاعوض شهریه‌ها پرداخت می‌شود.

به گزارش ایكنا از فارس، محمدرضا زمانی، رئیس دانشگاه پیام‌نور كشور امروز، 19 مهرماه در جمع خبرنگاران در شیراز با اشاره به افزایس یك و نیم برابری ظرفیت صندوق رفاه دانشجویی برای دانشجویان دانشگاه پیام‌نور، گفت: برای رفاه بیشتر دانشجویان تسهیلاتی از امسال ارائه می‌شود.
وی ادامه داد: با ایجاد تفاهم‌نامه میان دانشگاه پیام‌نور و بنیاد علوی از این پس دانشجویان بی‌بضاعت متقاضی ادامه تحصیل، زیر پوشش بنیاد علوی قرار می‌گیرند و به طور بلاعوض شهریه‌ها پرداخت می‌شود.
زمانی با بیان اینکه در گذشته دانشجویان در پرداخت شهریه هنگام شروع و پایان ترم مشکلاتی داشته است، افزود: از این پس دانشجویان فقط با یک بار مراجعه به بانک انصار می‌توانند تمام شهریه دوران تحصیل خود را با یك و 4 دهم درصد کارمزد به طور اقساط پرداخت کند.
رئیس دانشگاه پیام‌نور كشور همچنین اضافه کرد: در تلاش هستیم در آینده با ایجاد کارت دانشجویی ویژه بانک انصار بتوان ۳۰ خدمت در آن پیش‌بینی كرد.
وی در ادامه سخنان خود بیان كرد: هم اینك نزدیک به ۵۰۰ واحد در کشور و چهار هزار هیت علمی با ۴۰۰ هزار دانشجو در حال تحصیل در این دانشگاه هستند.
زمانی با اشاره به فعالیت این دانشگاه در ۵۰ کشور، گفت: نزدیک به سه هزار دانشجو خارج از کشور در دانشگاه پیام نور درحال تحصیل هستند و بیشتر دانشجویان ایرانی هستند اما در رشته‌های زبان و ادبیات فارسی و علوم قرآنی دانشجویان غیر ایرانی هم استقبال می‌كنند.
وی با اعلام خبر همکاری پست جمهوری اسلامی در ارسال کتب آموزشی دانشگاهی نیز گفت: ارسال کتاب به تمام نقاط کشور با ۲۰ درصد تخفیف از شهریور ماه سال جاری اجرا شد.
زمانی همچنین از آغاز تکمیل ظرفیت رشته‌های دانشگاه پیام نور از صبح شنبه، ٢١ مهرماه خبر داد و وعده داد که طی 2 سال آینده و با برنامه‌ریزی، رشته‌های مهارتی، بین رشته‌ای و دارای بازار کار جایگزین سنتی در این دانشگاه خواهد شد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: