کد خبر: 3739255
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۲

تجلیل رئیس جهاد دانشگاهی فارس از عكاس آزاده ایكنا

گروه اجتماعی ـ مراسم تجليل از احمدرضا مداح، عكاس جانباز و آزاده خبرگزاری ایكنا شعبه فارس توسط رئيس جهاد دانشگاهی اين استان برگزار شد.

تجلیل رئیس جهاد دانشگاهی فارس از عكاس آزاده ایكنا

به گزارش ایكنا از فارس، همزمان با ايام سالروز بازگشت آزادگان سرافراز كشورمان به ميهن اسلامی، مراسم تجلیل از احمدرضا مداح، جانباز و آزاده دوران دفاع مقدس و عكاس خبرگزاری ایكنا شعبه فارس امروز، 27 مردادماه در دفتر این خبرگزاری برگزار شد.
این مراسم با حضور مظاهر بابایی رئیس، جواد جوكار معاون پشتیبانی و مسئول حراست و جواد رعیتی مدیر حوزه ریاست جهاد دانشگاهی واحد فارس انجام شد.
احمدرضا مداح متولد 1347 در شیراز است. سال 62 در سن 15 سالگی از طریق بسیج مردمی راهی جبهه‌های نبرد حق علیه باطل شد و 24 اردیبهشت ماه سال 1365 در منطقه فكه به اسارت بعثی‌ها درآمد و در تاریخ 2 شهریورماه 69 همراه با سایر آزادگان كشورمان به میهن اسلامی‌مان بازگشت.

تجلیل رئیس جهاد دانشگاهی فارس از عكاس آزاده ایكنا
وی كه در دوران دفاع مقدس در گردان تخریب‌ لشكر 19 فجر خدمت می‌كرد، در كمپ 9 الرمادی عراق 4 سال و 3 ماه را با سختی‌های فراوان در كنار سایر همرزمانش در اسارت رژیم بعث عراق گذراند.
مداح از بهمن‌ماه سال 1394 همزمان با تشییع پیكرهای مطهر 94 شهید گمنام دوران دفاع مقدس در قالب كاروان «شاهدان بصیر» به خبرگزاری ایكنا شعبه فارس به عنوان عكاس این رسانه پیوست.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha