کد خبر: 3841734
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۲
گروه سیاست و اقتصاد ـ ستاد برگزاری نماز عبادی ـ سیاسی جمعه شیراز، برنامه‌های هفته سوم شهریورماه سال ۱۳۹۸ را اعلام كرد.

به گزارش ایكنا از فارس، برنامه‌های هفته سوم شهریورماه سال ۱۳۹۸ از سوی ستاد برگزاری نماز عبادی ـ سیاسی جمعه شیراز اعلام شد كه در آن برنامه‌هایی نظیر ذكر مصیبت اهل بیت(ع)، ذكر نكات شرعی، خطبه نماز جمعه و میز خدمت برخی از ادارات استان تدارك دیده شده است.
خطیب و امام جمعه این هفته شیراز، آیت‌الله لطف‌الله دژكام، نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز است كه قبل از خطبه ایشان برنامه‌های جانبی از سوی ستاد نماز جمعه برگزار می‌شود.
در ساعت 12:10 آیاتی چند از كلام‌الله مجید پخش خواهد شد و در ساعت 12:20 تا 12:30 قرائت زیارت آل یاسین انجام خواهد شد و از ساعت 12:30 تا 12:45 ذكرمصیبت اهل بیت(ع) و سوگواری حسینی اجرا می‌شود.
همچنین از ساعت 12:45 تا 12:53 نكات شرعی آموزش داده می‌شود و از ساعت 12:53 تا 12:56 نیز برنامه‌های جانبی قبل از خطبه‌های اجرا می‌شوند و سپس خطبه نماز جمعه ایراد خواهد شد.
در این هفته میز خدمت آموزش و پرورش ناحیه 4 شیراز و همچنین شهرداری منطقه 4 شیراز در محل مصلی نماز جمعه حضور دارد و به ارباب رجوعان پاسخ خواهند داد.
یادآور می‌شود، نماز جمعه شیراز در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) به عنوان بزرگترین شبستان شیعی جنوب كشور اقامه می‌شود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: