کد خبر: 3836286
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۸
گروه اجتماعی ــ مدیركل اوقاف و امور خیریه فارس از راه‌اندازی 40 كاروان شادی غدیر به‌همت 32 دفتر اداره اوقاف در سطح این استان همزمان با عید غدیر خبر داد.

حجت‌الاسلام سیدعباس موسوی، مدیركل اوقاف و امور خیریه فارس در گفت‌وگو با ایكنا از فارس، ضمن گرامیداشت فرا رسیدن عید سعید غدیر گفت: به‌مناسبت ایام دهه ولایت و امامت جشن‌های «ولایت علوی، اكمال دین نبوی» در بقاع متبركه شاخص استان فارس برگزار می‌شود.
وی با بیان اینكه در قالب این جشن‌ها برنامه‌های متنوع فرهنگی و مذهبی با صبغه شاد تدارك دیده شده است، افزود: یكی از این برنامه‌ها برگزاری شادپیمای و راه‌اندازی كاروان‌های شادی غدیر است.
موسوی اظهار كرد: در این راستا بناست تا به‌همت 32 دفتر اداره اوقاف و امور خیریه استان فارس همزمان با عید سعید غدیرخم، 40 كاروان شادی در سطح استان راه‌اندازی شود.
مدیركل اوقاف و امور خیریه فارس با بیان اینكه این كاروان‌ها در تمام شهرستان‌های استان به راه می‌افتند، گفت: كاروان شادی غدیر در برخی از شهرستان‌ها از ساعت 9 تا 11 صبح روز سه‌شنبه، 29 مردادماه و در برخی از شهرستان‌ها به علت گرمی هوا بعدازظهر به راه می‌افتند.
وی با تصریح اینكه كاروان شادی غدیر در شیراز صبح به راه می‌افتند،‌ گفت: حركت این كاروان‌ها در شهرستان‌ها از یك امامزاده آغاز و به سمت امامزاده دیگری در همان شهرستان ادامه پیدا می‌كند.
مدیركل اوقاف و امور خیریه فارس در پایان از عموم مردم ولایت‌مدار و متدین استان جهت حضور در این كاروان‌های شاد دعوت به عمل آورد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: