کد خبر: 3822049
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۸
غیاثی خبر داد:
گروه سیاست و اقتصاد ـ فرمانده سپاه فجر فارس با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب گفت: در راستای تحقق اهداف بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی دبیرخانه دائمی به همراه یک موسسه علمی - پژوهشی برای پشتیبانی از برنامه‌های تخصصی و اجرایی این بیانیه در سپاه فجر تشکیل شده است.

به گزارش ایكنا از فارس، سردار سیدهاشم غیاثی، فرمانده سپاه فجر فارس امروز، 3 تیرماه در همایش تخصصی تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه سپاه باید در موضوع تحقق اهداف و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی یک نهاد پیشرو باشد، گفت: باید عزم خود را بر تحقق مطالبات مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای(مدظله العالی) متمرکز کنیم و برای تربیت جوانان مومن و انقلابی از هیچ تلاشی چشم‌پوشی نکنیم.
وی با بیان اینکه نخبگان سپاه و بسیج و اساتید انقلابی و متعهد دانشگاه مخاطبان این همایش یک روزه کشوری هستند، گفت: همایش تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در استان فارس یک گام ابتدایی برای تشکیل اتاق‌های فکر و برگزاری دوره تربیت مدرس بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در آینده نزدیک است.
فرمانده سپاه فجر افزود: در راستای تحقق اهداف بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی دبیرخانه دائمی به همراه یک موسسه علمی - پژوهشی برای پشتیبانی از برنامه‌های علمی، تخصصی و اجرایی این بیانیه در سپاه فجر استان فارس تشکیل شده است.
غیاثی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه امروز دشمنان انقلاب اسلامی سپاه را به عنوان اساسی‌ترین مانع برای دستیابی به اهدافشان می‌شناسند، گفت: برای تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی موضوعاتی نظیر پاسداری از هویت پاسدار انقلاب اسلامی، تقوای سازمانی، حفظ انسجام، هم‌افزایی و عمل صالح در تراز انقلاب اسلامی همواره باید مورد توجه فرماندهان و مدیران سپاه و بسیج قرار داشته باشند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: