کد خبر: 3822048
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۴
گروه فرهنگی ــ فراخوان جشنواره شعر رضوی منطقه جنوب فارس كه به‌میزبانی گراش برگزار خواهد شد، ‌اعلام شد.

به گزارش ایكنا از فارس، فراخوان جشنواره شعر رضوی منطقه جنوب فارس اعلام شد و بدین طریق شاعران شهرستان‌های جنوب فارس تا ۱۰ تیرماه فرصت دارند که اشعارشان را به دبیرخانه این جشنواره که ۱۵ تیرماه در گراش برگزار می‌شود، ارسال کنند.

جشنواره شعر رضوی به صورت منطقه‌ای برگزار می‌شود و شاعران شهرستان‌های گراش، لارستان، لامرد، قیر و کارزین، خنج، زرین‌دشت، مهر و شهر اوز می‌توانند اشعارشان را در موضوعات زیر به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند: تا بلوغ انگور (ابعاد نورانی زندگی حضرت امام رضا علیه‌السّلام) پیوند زرّین (ارجمندی معنوی و تاریخی حدیث متواتر سلسلةالذهب) راه روشن (سفر تاریخی حضرت امام رضا علیه‌السّلام از مدینه تا طوس) حضور تابناک (اثرگذاری امروزین بارگاه قدسی امام رضا(ع) و مشهد مقدس در جنبه‌های مختلف زندگی مردم ایران) ضریح توسل (جایگاه ویژه‌ی آستان قدس رضوی در تبلیغ هنرمندانه‌ی دین و پاسداشت هنرمندان آیینی.

بر اساس تقویم این جشنواره، مهلت ارسال آثار تا ۱۰ تیرماه ۱۳۹۸ است و نتایج داوری ۱۳ تیرماه ۱۳۹۸ اعلام می‌شود. اختتامیه جشنواره نیز در ساعت ۲۱:۴۵ تاریخ ۱۵ تیرماه ۱۳۹۸ در سالن سینما شهر قصه، بلوار سرداران گراش برگزار می‌شود.

این جشنواره در تمام قالب‌های شعر فارسی اجرا شده و دارای محدودیت سنی نیست و هر شاعر هم می‌تواند سه اثر خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال كند.

علاقه‌مندان جهت شركت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را به آدرس gerashrazavi@gmail.com و به صورت تایپ‌شده ارسال كنند. ضمن اینكه شماره‌های ۵۲۴۴۱۱۲۴ (۰۷۱) و ۵۲۴۴۶۶۰۹ (۰۷۱) برای كسب اطلاعات بشتر اعلام شده است.

یادآور می‌شود، جشنواره منطقه‌ای شعر رضوی با همکاری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، دبیرخانه‌ منطقه‌ای شعر رضوی، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گراش، انجمن شعر چشمه گراش، هیات رزمندگان اسلام گراش، هیات محبان اهل بیت(ع) گراش و موسسه شباب البرکه برگزار می‌شود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: