کد خبر: 3821769
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۴
گروه اجتماعی ـ رئیس كل دادگستری فارس با تأكید بر لزوم اجرایی شدن بیانیه گام دوم انقلاب گفت: با استراتژی و راهکار راهبردی بیانیه گام دوم تکلیف همه برای ادامه مسیر روشن انقلاب معلوم است در این مهم هیچ توجیهی برای کوتاهی و کم کاری وجود ندارد.

به گزارش ایكنا از فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدكاظم موسوی، رئیس دادگستری فارس امروز، 2 تیرماه در نشست با مدیركل صدا و سیمای این استان با بیان ایكه صدا وسیما می‌تواند برای جلوگیری از فساد در جامعه برنامه‌های خوب، مدون وسریع انجام دهد، گفت: شبکه فارس بسیار گسترده و تاثیرپذیری زیادی دارد باید برنامه‌ریزی کرد و هدفمند جلو رفت که بتوانیم شهری که نام سومین حرم اهل بیت(ع) نام گرفته است در استان به سمت اهداف مقام معظم رهبری سوق دهیم و این کار مستلزم برنامه‌سازی، همدلی و نیاز به کار فرهنگی دقیق دارد.
وی، برخورد قاطع با فساد که در دستور کار قوه قضاییه است را بسیار امید بخش توصیف کرد وگفت: برخورد جدی همراه با کار فرهنگی بسیار موثر است. با استراتژی و راهکار راهبردی بیانیه گام دوم تکلیف همه برای ادامه مسیر روشن انقلاب معلوم است در این مهم هیچ توجیهی برای کوتاهی و کم کاری وجود ندارد و در این میان نقش رسانه بسیار ارزشمند و بی بدیل است.
موسوی با اشاره به تلاش‌های موثر صدا وسیما گفت: صدا وسیمای استانی به شایستگی تلاش می‌کند و ما باید قدردان این تلاش باشیم و همدلی و همراهی مدیرکل، مدیران و همکاران پرتلاش رسانه ملی با دستگاه قضایی را می ستاییم.
حیدر آسیابی، دادستان فارس نیز در این جلسه با گرامیداشت خاطره شهید بهشتی و تبریک هفته قوه قضاییه نقش‌آفرینی صدا و سیما در فرهنگ‌سازی، ایجاد نشاد، احساس امنیت، بحث مدیریت بحران‌ها را تحسین برانگیز دانست وگفت: صدا وسیما در بحث فتنه 88 نقش بسیار ارزنده‌ای را در اطلاع‌رسانی ایفا کرد و با نظرسنجی‌های خاصی که انجام می‌شود علی‌رغم وجود این همه شبکه‌های ماهواره‌ای این اقبال عمومی دال بر اعتماد عموم مردم به رسانه است، مردم اخبار را از رسانه ملی دنبال می‌کنند.
وی با تأكید بر اینكه ظرفیت صدا وسیمای فارس بسیار بالاست افزود: صدا وسیما می‌تواند روی بحث آگاه‌سازی، پیشگیری از وقوع جرم و اطلاع‌رسانی از خدمات و دستاوردها موثر واقع شود ودر بحث ارتقای امنیت اجتماعی، شناسایی معضلات و مشکلات موجود به دادگستری کمک کند و به عنوان پل ارتباط بین دستگاه قضایی استان و مردم به عنوان مبلغ اجرای طرح‌ها ظاهر شود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: