کد خبر: 3820469
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۷
گروه اجتماعی ــ فرمانده نيروی انتظامی فارس معتقد است كه تعامل مناسب ميان آموزش و پرورش و نيروی انتظامی موجب كاهش آسيب‌های اجتماعی خواهد شد.

به گزارش ایكنا از فارس، مدیركل آموزش و پرورش استان فارس به همراه تعدادی از معاونان خود امروز، 28 خردادماه با حضور در دفتر فرمانده انتظامی استان فارس با وی دیدار و گفت‌و‌گو كرد.
در این دیدار، سردار رهام بخش حبیبی، فرمانده انتظامی فارس طی سخنانی با اشاره به اینكه نگاه ما به مقوله امنیت، نگاهی نرم و اجتماعی است، افزود: تعامل خوب و مناسب بین آموزش و پرورش و نیروی انتظامی باعث كاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود.
فرمانده انتظامی فارس گفت: اگر آموزش و پرورش بدون هیچ دغدغه‌ای اقدامات مربوط به تعلیم و تربیت را در جامعه انجام دهد، باعث ایجاد آرامش و كاهش جرایم می‌شود.
در ادامه علی عسكر نجفی، مدیر كل آموزش و پرورش استان فارس گفت: آموزش و پرورش در كنار وظایف ذاتی خود، می‌تواند در موضوع امنیت نیز مشاركت داشته باشد.
وی تأكید كرد: آموزش و پرورش به عنوان یك دستگاه معین، حمایت و آمادگی خود را برای تعامل و همكاری بیش از پیش با نیروی انتظامی استان فارس اعلام می‌كند.
نجفی در پایان گفت: اجرای برنامه‌های آموزشی و تحقیقاتی مشترك در راستای تعامل بیش از پیش آموزش و پرورش و نیروی انتظامی استان فارس در دست اقدام است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: