کد خبر: 3818485
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۸
گروه اجتماعی ــ رئیس سازمان قرآنی دانشگاهیان كشور با تأكید بر اینكه اين سازمان در هر جا كه جهاددانشگاهی حضور دارد، با قوت فعالیت می‌كند، گفت: همواره تلاش می‌كنیم تا دانشجویان بدانند كه مأمنی به نام جهاددانشگاهی دارند.

سیدمحمدجواد شوشتری، رئیس سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، در گفت‌وگو با ایكنا از فارس، در پاسخ به اینكه دانشگاه‌ها چقدر از ظرفیت این سازمان استفاده می‌كنند، گفت: سازمان قرآنی دانشگاهیان هر جا كه جهاددانشگاهی حضور دارد، با قوت فعالیت می‌كند.

وی افزود: در بسیاری از دانشگاه‌ها به دلیل سیاست‌های غلط دولت‌‌های گذشته جهاددانشگاهی را از دانشگاه بیرون كردند و اكنون هم تعدادی از دانشگاه‌ها این روند را پی می‌گیرند و مسلماً وقتی چنین اتفاقی می‌افتد نمی‌توانیم برای دانشگاه‌ها كار كنیم.

شوشتری این نكته را یادآور شد كه این سازمان برای تمام دانشگاهیان است و باید برای استادان و كاركنان دانشگاه‌ها هم برنامه‌هایی اجرا كنیم اما در نهایت می‌توانیم براساس امكاناتی كه داریم در دانشگاه‌ها فعالیت كنیم.

مدیرعامل ایكنا در ادامه سخنان خود به برگزاری جشنواره موفق «شهود قدسی» از سوی جهاددانشگاهی فارس و تولید آثار فاخر هنری ـ قرآنی از سوی دانشجویان سراسر كشور اشاره كرد و گفت: تمام دستگاه‌های اجرایی می‌توانند قریب 3 درصد از بودجه‌شان را محصولات هنری بخرند.

وی افزود: چه خوب است كه شهرداری‌ها، استانداری، میراث فرهنگی و هر دستگاهی كه به عنوان دستگاه اجرایی محسوب می‌شود، برای حمایت از دانشجویان آثار برگزیده آن‌ها را در جشنواره قرآن و هنر «شهود قدسی» خریداری كند.

شوشتری با تأكید بر اینكه سازمان قرآنی دانشگاهیان كشور همواره تلاش می‌كند تا پرچم جهاددانشگاهی را بالا نگه دارد، گفت: همواره تلاش می‌كنیم تا دانشجویان بدانند كه مأمنی به نام جهاددانشگاهی دارند.

رئیس سازمان قرآنی دانشگاهیان كشور اظهار كرد: در تهران نیز باید به این دانشجویان كمك و تلاش كنیم تا آثاری كه دانشجویان در جشنواره قرآن و هنر «شهود قدسی» تولید می‌كنند، معرفی شوند و برای آن‌ها یك گالری از آثارشان را برگزار كنیم.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: