کد خبر: 3818211
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۴
گروه اجتماعی ــ رئیس اداره اکرام کمیته امداد فارس از برآورده شدن آرزوی ۱۵۵ فرزند طرح اکرام این نهاد از طریق ویژه‌برنامه «مهر و ماه» شبکه فارس خبر داد.

به گزارش ایكنا از فارس، حسین بابایی، رئیس اداره اکرام كمیته امداد امام خمینی(ره) فارس امروز، 20 خردادماه در جمع خبرنگاران گفت: در ماه مبارک رمضان برنامه‌ای با عنوان «مهر و ماه» هر روز قبل از اذان مغرب و عشاء از شبکه فارس پخش شد که برای آن سه بخش اصلی طراحی شده بود و در یکی از بخش‌ها آرزوهای ایتام تحت پوشش کمیته امداد استان فارس توسط حامیان برآورده می‌شد.
وی یادآور شد: در بخش سبد آرزوهای این برنامه، آرزوهای ایتام بی‌سرپرست تحت حمایت کمیته امداد توسط حامیان برآورده می‌شد که تاکنون با توجه به روحیه نوع‌دوستی و سخاوت مردم شریف استان، 228 تماس مفید در تحقق آرزوی ایتام با مرکز اکرام کمیته امداد فارس گرفته شده است.
بابایی افزود: از تعداد 228 تماس مفید گرفته شده با مرکز اکرام، تاکنون 155 آرزوی فرزندان بی‌سرپرست تحت حمایت این نهاد توسط خیران نیک‌اندیش استان برآورده شده است. همچنین از این تعداد بالغ بر 200 نفر نیز حامی طرح اکرام شدند تا علاوه بر برآورده کردن آرزوهای آنان، از فرزندان معنوی خود نیز حمایت کنند.
یادآور می‌شود، برنامه «مهر و ماه» شب‌های ماه مبارک رمضان امسال به تهیه‌کنندگی محسن خلیفه به‌روی آنتن شبکه مرکز سیمای فارس رفت.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: